За правилами проєкту, у кожному випуску "Танців з зірками 2020" одна пара, яка набрала найменше балів від суддів та глядачів, покидає шоу. Однак 7 прямий ефір став винятком.

Не пропустіть "Танці з зірками" 8 випуск: вечір Вєрки Сердючки та неочікувана заміна Позитива Арзуманяном

Позитив та Юлія Сахневич автоматично потрапили до 8 випуску "Танців з зірками 2020". Артист захворів на коронавірус, а тому має змогу за тиждень дистанційно показати пасодобль, який готував на іспит латиноамериканських танців. Якщо ж цього не станеться, він, як і Олег Винник, буде дискваліфікований.

Водночас у зону ризику потрапили Ольга Фреймут та Ілля Падзина, Надія Мейхер та Кирило Васюк. Пари вважались фаворитами, відтак результати голосування шокували всіх глядачів і суддів проєкту.

До слова "Танці з зірками" 8 випуск: хто вибув з проєкту

Учасники не хотіли покидати паркет "Танців з зірками 2020", а тому, за правилами, зійшлися у запеклому двобої на паркеті. Ольга Фреймут та Ілля Падзина, Надія Мейхер та Кирило Васюк не знали ані мелодії, ані стилю танцю, який їм пропонують, тому імпровізували, демонструючи базові па та підтримки, які вже глядачі бачили у їхній виступах. Оцінювали їх тільки прискіпливі судді, які шокували глядачів.

Після обговорення експерти шоу вирішили, що ніхто не покине проєкт у 7 випуску. А все тому, що Олег Винник та Олена Шоптенко відмовились повертатись на паркет, тому кількість пар на "Танцях з зірками 2020" поки залишиться незмінною.

"Танці з зірками 2020" 7 випуск: дивіться онлайн – оголошення результатів шоу

Знайомтесь Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.