8 випуск "Танців з зірками" був присвячений 30-річчю творчості Вєрки Сердючки. Саме під її пісні учасники виконували танці, а сама артистка стала однією із суддів. Ще однією особливістю 8 випуску стала заміна пари: замість Позитива та Юлії Сахневич вийшли ексучасники Арам Арзуманян і Тоня Руденко, оскільки перші ще досі хворіють на коронавірус. Організатори проєкту пішли на зустріч учасникам, аби їх не дискваліфікували з шоу через хворобу.

Цікаво "Танці з зірками 2020" 9 випуск: повернення зірок на "вечір тріо" і несподівана хвороба Жука

У зоні ризику 8 прямого ефіру опинились пари Ольги Фреймут та Ілля Падзіни і Арама Арзуманяна і Тоні Руденко. Вони виконали "танець за життя" у стилі "джайв", нічого не знаючи наперед про жанр чи пісню "Гуляночка". Учасники змагались між собою як могли, проте судді зробили вибір на користь Ольги Фреймут та Іллі Падзіни.

Відтак, шоу покидає Позитив та Юлія Сахневич, замість яких сьогодні виступали Арам Арзуманян і Тоня Руденко.

"Танці з зірками 2020" 8 випуск: дивіться онлайн – виступ Арама Арзуманяна і Тоні Руденко

До слова "Танці з зірками 2020" 9 випуск: яка пара розпрощалась із шоу

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.