Новий випуск проєкту "Танці з зірками" був по-особливому спекотний, адже у ньому на паркет повернулись зірки з попередніх сезонів. Вони приєднались до діючих пар та станцювали у тріо. Сумною новиною цього випуску стало те, що Дмитро Жук – партнер Юлії Саніної – захворів на коронавірус, через що його екстрено замінив ексучасник цього сезону Дмитро Дікусар.

До вашої уваги "Танці з зірками 2020" 9 випуск: повернення зірок на "вечір тріо" і несподівана хвороба Жука

Незважаючи на яскраві виступи, для однієї з пар нового сезону 9 випуск став останнім. У зону ризику потрапили Надія Мейхер і Кирило Васюк та Сергій Танчинець і Яна Цибульська. Проте, неочікавано вирішили поступитись своїм місцем Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко. Актриса зізналась, що вона дуже втомилась – працювати на зйомках і займатись на репетиціях "Танців...". Тому Дар'я та Ігор вирішили самі покинути проєкт і врятувати цим одну з пар, яка повинна була покинути шоу після "танцю за життя".

У 9 випуску пара Дар'ї Петрожицької та Ігоря Гелуненко разом з актрисою Ольгою Сумською виконала модерн, який, на думку суддів, не надто добре вдався танцівникам. Втім, глядачі віддали чимало голосів парі, оскільки вона не потрапила у зону ризику і лише за бажанням Дар'ї та Ігоря покинула проєкт.

Знайомтесь Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

"Танці з зірками 2020" 9 випуск: дивіться онлайн – виступ Дар'ї Петрожицької, Ігоря Гелуненко та Ольги Сумської

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.