Еймі Сонг

Еймі – одна з найпопулярніших модних блогерів. Число її підписників в Instagram становить 4,6 мільйона осіб. На її сторінці ви зможете помилуватися шикарними фотографіями з подорожей та надихнутися її стильними образами.

Читайте також: ТОП-5 найпопулярніших дівчат в Instagram

Соланж Ноулз

Молодша сестра Бейонсе стала іконою стилю для тих. хто полюбляє нестандартні образи. Соланж є музою для цілої плеяди молодих дизайнерів, які люблять її за оригінальний підхід до свого стилю. Вона сміливо міксує несумісні речі, грає з пропорціями і розмірами, не боїться яскравих кольорів і завжди виступає за натуральну красу. За Ноулз слідкують близько трьох мільйоенів підписників.

Розі Хантінгтон-Уайтлі

Екс-ангел Victoria's Secret має 7,6 мільйонів підписників в Instagram. Британська модель часто ділиться своїми beauty-ритуалами, елегантними образами і сімейними фото.

Белла Хадід

Модель вміє створити інтригу кожною своєю новою появою на публіці, тому всі 14,7 мільйонів фоловерів з нетерпінням чекають, коли Белла виставить нові фотографії.

Емілі Ратажковскі

Ще одна модель, стиль якої заслуговує особливо пильної уваги. 14,9 мільйонів передплатників дозволяють їй займати одну з лідируючих позицій в рейтингу найбільш популярних Instagram-акаунтів.