Щаслива майбутня матуся Ромі та її коханий чоловік Лауренс ван Леейвен вже перебувають у солодкому очікуванні свого малюка після кількох років спроб зачати дитину. Якщо кілька днів тому про перші місяці вагітності заявила подруга Стрейд – Ельза Госк, то нідерландська зірка вже перетнула рубіж третього триместру вагітності. Варто припустити, що у листопаді жінка народить дитину. Незважаючи чи ненайскладніший період, Ромі намагається потішити себе та шанувальників красивими фото в інстаграмі.

До слова К’яра Ферраньї вдруге вагітна: неймовірне фото

Днем раніше жінка опублікувала миловидне фото, на якому постала лише в чорних лосинах та рожевому бюстгальтері від бренду Victoria's Secret. Відомо, що модель є "ангелом" білизняного бренду, відтак навіть під час вагітності вона не забуває прорекламувати улюблену продукцію. Волосся у Ромі було розпущеним, а губи підведені ніжним рожевим блиском.


Вагітна Ромі Стрейд / Instagram / @romeestrijd

Фанати були втішені новою світлиною своєї улюблениці та побажали їй якнайбільше сил дочекатись свого первістка. Пропонуємо переглянути й інші пікантні фото вагітної Ромі Стрейд у звабливій білизні.