На час смерті Верну Тройеру було всього 49 років. За своє життя талановитий актор-карлик зумів досягнути чималої популярності. І хоч його рідні часто сумнівались в успіху голлівудської кар'єри, він все ж довів зворотнє та став своєрідним символом людини, яка наполегливою працею та самовдосконаленням досягла вершин.

Читайте також: Померла зірка фільму "Любов і голуби" Ніна Дорошина

Біографія Верна Тройера

Актор народився у сім'ї звичайних американських робочих. Його батько працював техніком з ремонту, а мама – працівницею однієї з американських фабрик. Все дитинство актор провів у штаті Мічиган, в невеличкому містечку Центрвілль. Разом із Верном Тройером росли його брат та сестра – Девон і Дебора.

Ще у дитинстві батьки бачили здібності майбутнього актора, однак сумнівались, що він доб'ється слави, адже через малий ріст йому інколи потрібно було допомагати відчинити двері.

Він надихнув людей у ​​всьому світі своїм ритмом, наполегливістю та рішучістю. У фільмах чи на телеекранах, в комерційних проектах, на комедійних та особистих виступах він доводив, що здатний це робити. І хоча його ріст був невеликим, а батьки часто замислювалися, чи зможе він самостійно відкривати собі двері, у житті він продовжував відкривати більше дверей для себе та інших, ніж будь-хто міг собі уявити,
– розповіли родичі актора.

Акторська кар'єра Верна Тройера

Хоч ріст актора становив 80 сантиметрів, він просто захоплював всіх своєю харизмою і талантом. У спогадах родичі також зазначили, що він змушував всіх посміхатись навколо. Саме це його виділяло з натовпу та привертало увагу на всіх світських заходах.

Верн був неперевершеним професіоналом і маяком позитивного для тих, хто мав честь працювати з ним,
– згадав кінорежисер Майк Майєрс.

Дебютував Верн Тройер у 1994 року в популярному фільмі "Малюк на прогулянці". Через маленький ріст він зіграв дублером головного героя – 9-місячного нащадка Бінків.

Читайте також: Помер відомий діджей Avicii

До 1999 року Верн Тройер міг похизуватись тільки епізодичними ролями та каскадерством. Однак співпраця з режисером Майком Майєрсом кардинально змінила його життя. Верна Тройера запросили грати у фільмі "Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив". Саме ця роль стала роковою в кар'єрі голлівудського актора, принісши йому чималу славу.

Згодом Верн Тройер зіграв у фільмах "Гаррі Поттер і філософський камінь" (2001), "Постал" (2007), "Секс-гуру" (2008), "Коледж" (2008), "Імаджинаріум доктора Парнаса" (2009) та "Хлопці з Трейлер Парку" (2015). Окрім цього, актор брав участь у десятках телевізійних шоу та серіалах. Зокрема, "Сабріна – юна відьма". Останньою роботою Верна Тройера був мультфільм "Гноми вдома", який вийшов на телеекрани в лютому 2018 року.

Читайте також: Поліція оприлюднила відео з місця смерті співака Прінса: моторошні кадри

Попри чималу акторську кар'єру Верн Тройер був коміком та часто виступав у стендап-шоу, які мають неабияку популярність у США. Талант розсмішити людей чоловік зберіг до останнього дня.

Верн був надзвичайно турботливим. Він хотів зробити так, щоб кожен посміхався та був щасливим. Верн сподівався, що зробив позитивні зміни у творчій платформі та працював над поширенням цього повідомлення щодня,
– прокоментували гумористичну діяльність рідні Верна Тройера.

Особисте життя

Своє особисте життя актор часто приховував від громадськості. Однак відомо, що Верн Тройер мав стосунки з моделлю Женев'єв Галлен. Пара навіть побралася 22 лютого 2004 року, однак шлюб протривав всього один день. Манекенниця покинула актора та не коментувала їхнього союзу.


Верн Тройер та Женев'єв Галлен

Окрім цього, з 2007 року Верн Тройер зустрічався з моделлю Брітні Пауелл. Ходили чутки, що вона є жінкою легкої поведінки, однак до своєї смерті актор жив із Брітні в маєтку у Лос-Анджелесі.

Веселий та талановитий – ось таким запам'ятає світ Верна Тройера, який попри все прагнув слави та здобув її.