Про це повідомляє низка російських ЗМІ.

Як відомо, актриса днем раніше скаржилася на проблеми з серцем і викликала швидку, проте від госпіталізації відмовилася, оскільки після огляду лікарів почувала себе краще.

Читайте також: Померла відома російська актриса Анжеліка Волчкова

"Вранці її сусід почув крики про допомогу. Двері до квартири жінки були відчинені. Артистка трималася за серце і важко дихала. Лікарі приїхали швидко, але врятувати її не вдалося. За кілька хвилин Дорошина померла", – йдеться в повідомленні Telegram-каналу Mash.

Інформацію вже підтвердили представники Московського театру "Современник".

Ще у 2017 році йшли чутки, що Дорошина перебувала у вкрай важкому стані – у неї відібрало ноги. Актриса також пережила інфаркт, після чого стан її здоров'я погіршився: з’явилась астма, радикуліт та болі в серці.


Померла Ніна Дорошина

Ніна Дорошина народилася 3 грудня 1934 року в Лосіноостровскій (тепер територія Москви). У 1956 році закінчила Театральне училище імені Бориса Щукіна, а через два роки дебютувала на сцені театру "Современник". Найбільшу популярність російській актрисі принесла роль Надії з фільму Володимира Меньшова "Любов і голуби". Дорошина мала звання народної артистки РРФСР.

Читайте також: Помер Олег Анофрієв – виконавець майже всіх пісень у "Бременських музикантах"

Жінка була двічі одружена – на акторові Олегу Далю та на акторові Володимиру Тишкову, з яким прожила до кінця життя чоловіка. Дітей у подружжя не було.


Ніна Дорошина у фільмі "Любов і голуби"