Трагічну новину сповістили родичі загиблого, опублікувавши відповідний допис на офіційній сторінці у Facebook.

Читайте також: Помер відомий діджей Avicii

"З великим смутком повідомляємо, що Верн сьогодні помер. Він був надзвичайно турботливим. Верн хотів зробити так, щоб кожен з нас був щасливим і посміхався. Він надихнув людей у ​​всьому світі своїм ритмом, рішучістю та ставленням", – йдеться у повідомленні.

Відомо, що актор мав проблеми з алкоголем. Він тривалий час лікувався від залежності. У квітні 2018 року Верна Тройера виписали зі шпиталю раніше, аніж медики планували завершити всі процедури. А за декілька днів після цього актор помер. Родичі в офіційній заяві зробили натяк на те, що причиною смерті була депресія, яка призвела до самогубства. Однак правоохоронці поки не підтвердили цієї інформації.

Депресія та самогубство є дуже серйозними проблемами. Ви ніколи не знаєте, який бій відбувається всередині людини. Тому будьте добрі один до одного і пам'ятайте, що ніколи не пізно звернутися за допомогою до когось,
– написали родичі Верна Тройера.

Окрім цього, стало відомо, що батьки актора часто сумнівались, що він досягне успіху, оскільки чоловік був маленького росту та інколи потребував допомоги навіть у відкриванні дверей. Однак Верн Тройер став прикладом того, як наполеглива праця та самовдосконалення може призвести до чималого успіху.

Читайте також: Померла відома російська актриса Анжеліка Волчкова

Попри сумніви родичів, знаменитість запросили на зйомки фільму Майка Майєрса "Остін Пауерс". Саме роль лихого клона доктора Зла принесла актору чималу популярність. Останній фільм з серії про Остіна Пауерса вийшов у прокат в 2002 році.


Кадри з фільму про Остіна Пауерса

Верн Тройер знявся у кінострічках "Гаррі Поттер і Чарівний камінь" (2001), "Гуру любові" (2008) та "Творчий візуар". Окрім цього, актор засвітився у відеоролику Мадонни у 1999 році та часто був гостем американський телевізійних шоу.

Родичі Верна Тройера у зверненні попросили не нести квіти на прощання з актором, а зробити пожертви у благодійну організацію, яку підтримував голлівудський актор. Зокрема, мова йде про Фонд слуху Старкі.