З дня смерті Романа Віктюка були чутки, що прощання з українським режисером відбудеться у Москві, де він жив останні десятки років, а от поховають його поруч з батьками у Львові. Племінниця режисера підтвердила цю інформацію 19 листопада. На своїй фесйбук-сторінці вона поділилась деталями похорону свого дядька, якого ніжно називає "вуйком".

До слова Помер Роман Віктюк: біографія знаменитого режисера

Церемонія прощання з Романом Віктюком відбудеться у Першому театрі, а відспівування та молитовний чин проходитиме у Церкві святого Андрія. Поховання режисера проведуть на Личаківському кладовищі. Катерина Віктюк додала, що на церемоніях прощання будуть дотримані всі карантинні норми, але жінка також попросила усіх бути в масках, дотримуватись дистанції та користуватись при потреба антисептичними засобами.

Схоже, похорон Романа Віктюка не матиме обмежень у кількості людей, оскільки жодних обмежень племінниця не назвала, а журналістів попросила обов'язково акредитуватись на церемонію прощання.

Цікаво Кому дістанеться спадок Романа Віктюка: відповідь юриста

Що відомо про смерть Романа Віктюка?

Український режисер помер у віці 84 років у Москві в одній із лікарень. У жовтні чоловіка госпіталізували з коронавірусом. Після тимчасового покращення стану здоров'я йому знову стало гірше. Його перевели у реанімацію, де він і помер 17 листопада. Спочатку ЗМІ називали причиною смерті режисера анемію мозку, але 18 листопада офіційно стало відомо, що Віктюр помер через тромбоемболію – закупорку судин, яка часто супроводжується ішемічним інфарктом.