Мадс Міккельсен – новий Ґріндельвальд

Як повідомляє Deadline з посиланням на офіційну заяву Warner Bros., Мадс Міккельсен вже підписав контракт та невдовзі приступить до роботи. Кадри, які автори проєкту відзняли з Джонні Деппом, не увійдуть до фільму "Фантастичні звірі 3". Відтак всі сцени перезнімуть з Мадсом Міккельсеном.

Дивіться також 7 найпопулярніших фільмів Мадса Міккельсена, які підкорили світ

Відомо також, що зйомки тривають з вересня 2020 року. Знімальний майданчик "Фантастичних звірів 3" розгорнули поблизу Лондона.

Що відомо про затвердження Мадса Міккельсена на роль

Ще 11 листопада у західних ЗМІ з'явилась інформація, що в кастингу до "Фантастичних звірів 3" візьме участь Мадс Міккельсен. Актор добре відомий світу завдяки ролям у стрічках "Ганнібал", "Полювання", "Дилер", "Доктор Стрендж", "Мерехтливі вогні", "Король Артур", "Казино Рояль" та ін. У фільмі про Джеймса Бонда Міккельсен неперевершено зіграв лиходія, тому в авторів не було сумнівів, що він не менш переконливо перевтілиться у Ґріндельвальда.


Мадс Міккельсен замінить Джонні Деппа / Фото Express

Окрім цього, інсайдери наголошували: саме Мадс Міккельсен є головним претендентом на роль, адже його обрав режисер Девід Єйтс. Водночас сам актор тримав інтригу до останнього. В нещодавньому інтерв'ю він навіть заявив, що не отримував дзвінка від Warner Bros., а тому новини про кастинг – це всього лише чутки.

Це все на рівні чуток. Я знаю стільки ж, скільки і ви з газет. Чекаю телефонного дзвінка,
– зізнався Мадс Міккельсен.

Запрошення актор таки отримав, відтак глядачі зможуть побачити його у "Фантастичних звірах 3".

Чому звільнили Джонні Деппа: коротко

Причиною для звільнення Джонні Деппа стала його скандальна судова тяганина з Ембер Герд. 2 листопада 2020 року актора визнали винним у побитті колишньої дружини, а резонансну статтю The Sun про це – "по суті правдивою". Джонні Депп вже заявив, що буде оскаржувати це рішення, адже у шлюбі не тільки Герд була жертвою домашнього насилля.

Після цього компанія Warner Bros. попросила актора відмовитись від ролі у "Фантастичних звірах 3". Ймовірно, кіновиробники не хотіли, щоб стрічка асоціювалась зі скандалом довкола Джонні Деппа. Водночас гонорар актора вирішили не забирати. Джонні Депп отримав щонайменше 10 мільйонів доларів, пробувши на зйомках всього кілька днів.