Коментар Мадса Міккельсена

Як пояснив Мадс Міккельсен журналістам IGN, представники кіностудії Warner Bros. поки не пропонували йому роль Ґріндельвальда.

Дивіться також 7 найпопулярніших фільмів Мадса Міккельсена, які підкорили світ

Це все на рівні чуток. Я знаю стільки ж, скільки і ви з газет. Чекаю телефонного дзвінка, – зізнався Мадс Міккельсен.

Чутки поширились після того, як інсайдери розповіли про думку режисера Девіда Єйтса, що саме цей актор буде найкращою заміною Деппа у фільмі. Преса одразу ж поділилась зі світом новиною в той час, як кастинги ще не завершились.

Звільнення Джонні Деппа: коротко

Як відомо, у 2018 році таблоїд The Sun опублікував резонансну новину про побиття Ембер Герд. Актриса сама дала коментарі і фото, заявляючи, що у шлюбі з Джонні Деппом неодноразово була жертвою домашнього насилля. З того часу знамениті актори розпочали гучну судову тяганину, розкриваючи все більше резонансних деталей про своє особисте життя.

Зрештою Верховний суд Лондона визнав Джонні Деппа винним у побитті Ембер Герд, а статтю таблоїда "по суті правдивою". Таке рішення повпливало на кар'єру актора: Warner Bros. попросили його відмовитись від зйомок у "Фантастичних звірах 3", щоб стрічка у глядачів не мала асоціацій з насиллям. Джонні Депп без скандалу погодився з авторами проєкту, додавши, що буде оскаржувати рішення суду.

Цікаво Після звільнення Джонні Депп таки отримає гонорар за "Фантастичні звірі 3": приголомшлива сума

Оскільки зйомки "Фантастичних звірів 3" вже розпочались, компанія розпочала кастинги. Тоді у ЗМІ й з'явилась інформація від інсайдерів, що Мадс Міккельсен – найбільш ймовірний претендент на роль Ґріндельвальда. Джерела додали, що контракт поки не підписаний, а перемовини з актором тривають.