Нова дата прем'єри "Фантастичних звірів 3"

Джонні Депп більше не гратиме Ґріндельвальда у "Фантастичних звірах", а тому компанія Warner Bros. проводить кастинги на цю роль. Через зміни в акторському складі створення фільму може затягнутись, повідомляє Variety. Окрім цього, пандемія коронавірусу також впливає на графік зйомок. Відтак прем'єру стрічки вже вирішили перенести з листопада 2021 року на 15 липня 2022 року.

Більше про скандал Джонні Деппа визнали винним у побитті Ембер Герд: актор програв суд проти таблоїда The Sun

Ще перед виходом першої частини франшизи Warner Bros. оголосила, що це буде трилогія. Саме тому до цієї новинки кіно прикута така пильна увага глядачів і преси.

Гонорар Джонні Деппа

У стрічці Джонні Депп мав виконати роль Ґріндельвальда. Задовго до зйомок актор підписав контракт з компанією Warner Bros., тому навіть після звільнення отримає свій гонорар. А це, за даними The Daily Mail, щонайменше 10 мільйонів доларів.

Водночас у ЗМІ зазначають, що зйомки 3 частини "Фантастичних звірів" розпочались у Великій Британії 20 вересня 2020 року. Автори фільму відзняли з Джонні Деппом тільки одну сцену, тому така сума приголомшила західні ЗМІ.

Що відомо про звільнення Джонні Деппа: коротко

Гучна судова справа Джонні Деппа повпливала на його кар'єру. Актор тривалий час намагається довести, що звинувачення його колишньої дружини Ембер Герд у домашньому насиллі – неправда. У 2018 році таблоїд The Sun вперше опублікував заяву актриси, яка набула чималого розголосу. Тому Джонні Депп подав до суду за наклеп та днями програв його: Верховний суд Лондона визнав чоловіка винним у 12 з 14 заявлених побиттів Ембер Герд, а саму статтю таблоїда "по суті правдивою".

На фоні резонансних скандалів творці "Фантастичних звірів" побоювались, що фільм може асоціюватись у глядачів з домашнім насиллям. Відтак 6 листопада Джонні Депп оголосив, що більше не гратиме у франшизі. Однак продовження судової тяганини прихильникам актора таки варто чекати.

Мої наміри залишаються в силі, я планую довести, що звинувачення, висунуті проти мене, – брехня. Моє життя і кар'єра не будуть визначатися цими подіями, – заявив Джонні Депп.