Про це пише DeadLine.

У виданні повідомляють, що правління студії Weinstein Co було змушене подати заяву про банкрутство після невдалих переговорів з групою інвесторів (на чолі з Марією Контрерас-Світ і Роном Берклі) з приводу продажу компанії.

Читайте також: Гарві Вайнштейн в суді хоче використати колишню підтримку зірок Голлівуду

"Слід визнати, що ваш план покупки компанії був ілюзією, і лише сприяв тому, щоб компанія продовжила рухатися до знищення", – йдеться в листі, направленому Weinstein Co. інвесторам, з якими велися переговори.

Представники компанії відзначили, що єдиний вихід, який залишається, – це оформлення процедури банкрутства.

Хоча ми визнаємо, що це вкрай невдалий результат для наших співробітників та наших кредиторів, але у ради немає іншого вибору, крім як реалізувати свій єдиний реальний варіант, щоб максимізувати цінність компанії – це розпочати процес банкрутства,
– додали у компанії Гарві.

Варто знати, що такий результат діяльності компанії був спричинений сексуальним скандалом, в який вляпався Гарві Вайнштейн. У жовтні 2017 року імените видання The New York Times оприлюднило скандальне розслідування про секс-злочини голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна.

Згодом рада директорів Weinstein Co. відсторонила Гарві від справ, а потім взагалі звільнила. Генпрокурор Нью-Йорка навіть подав позов проти Гарві Вайнштейна, його брата Боба, а також проти самої компанії Weinstein Co., звинувативши їх нездатності захистити працівників компанії від домагань продюсера.