Про це повідомляють на People.

Адвокати Вайнштейна для суду підготували новий юридичний документ, в якому посилаються на Меріл Стріп, Гвінет Пелтроу і Дженніфер Лоуренс, які продовжували працювати з Гарві, незважаючи на звинувачення інших.

Читайте також: Він погрожував мене вбити, – Сальма Хайєк розповіла моторошні деталі співпраці з Вайнштейном

Дженніфер Лоуренс в бесіді з Опрою Уінфрі говорила, що знала Вайнштейна з 20 років і він завжди був з нею дуже милий,
– зазначили його представники.

Вони також додали, що Меріл Стріп завжди позитивно відгукувалася про продюсера і говорила, що з нею він був вельми тактовний.

"Вона не відмовилася працювати з Вайнштейном, і її кар'єра не постраждала через те, що вона його відкинула", – ствердили представники, додаючи, що вона була на нього просто дуже ображена за його сексуальні домагання.


Гарві Вайнштейн з Дженніфер Лоуренс і Гвінет Пелтроу

На ситуацію вже відреагувала Меріл Стріп, яка опублікувала в People офіційну заяву, де розкритикувала Гарві Вайнштейна за використання її імені для захисту в своїх поточних юридичних справах.

Адвокати Гарві Вайнштейна використовують мою заяву, – що він не був сексуально агресивним або фізично образливим в наших ділових відносинах, – як доказ того, що він не ставився образливо до багатьох інших жінок, що є жалюгідним і експлуататорським,
– йдеться в заяві актриси.


Гарві Вайнштейн і Меріл Стріп

Вона додала, що за підсудні дії, в яких звинувачують Вайнштейна, він має відповісти сповна, незалежно від того, "скільки хороших фільмів, зроблених багатьма хорошими людьми, Гарві спродюсував або профінансував".