main logo

Гарві Вайнштейн

24 лют
09:25
Колишнього голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна, який відбуває 23-річний тюремний термін, засудили до ще 16 років ув’язнення. Днями його звинуватили у зґвалтуванні та сексуальних домаганнях.
16 черв
18:53
Скандального продюсера Гарві Вайнштейна хочуть відправити із Нью-Йорка у Лос-Анджелес, аби йому пред'явили звинувачення у сексуальних злочинах. Але адвокат наполягає на тому, що продюсера треба залишити у в'язниці через ненадійний стан його здоров'я.

Гарві Вайнштейн – американський кінопродюсер, колишній член правління і співзасновник компанії Miramax Films, а також співвласник (разом зі своїм братом Бобом) компанії The Weinstein Company.

Також Вайнштейн є лауреатом безлічі престижних премій, включаючи "Оскар" і BAFTA, які він, поряд з кількома іншими продюсерами, отримав за фільм "Закоханий Шекспір".

Гарві є продюсером близько 90 фільмів, серед яких найвідоміші: "Володар перснів", "Джанго звільнений", "Безславні виродки", "Кримінальне чтиво", "Вбити Білла" та інші.

5 жовтня в американському виданні "The New York Times" опублікували шокуюче розслідування, де журналісти знайшли докази сексуальних домагань та зґвалтувань ряду голлівудських зірок.

Першими, хто підтвердив свідчення видання, стали Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд. Після цього відразу ж відгукнулись Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу, над якими продюсер також здійснював наругу. Згодом про сексуальні домагання заявила й італійська актриса Азія Ардженто. Однією з останніх зірок стала Леа Сейду – зірка фільму про Джеймса Бонда та актриса і модель Кара Делавінь.

Загалом, "на рахунку" сексуальних домагань Вайнштейна перебуває щонайменше 17 жінок. Внаслідок секс-скандалу відразу подала на розлучення його дружина Джорджина Чепмен, а самого продюсера вигнали з престижної Британської академії кіно і телебачення та з компанії Miramax Films, співзасновником якої він був.