"Ефект вибуху бомби" спричинила нещодавнє розслідування в The New York Times, де говориться про те, як оскароносний кінодіяч десятиріччями чинив сексуальні домагання та купував мовчання своїх жертв.

Однією з перших кіноактрис, яка потерпіла від домагань Вайнштейна, стала актриса Ешлі Джадд, пише US Magazine.

Вона заявила в інтерв'ю Variety в 2015 році, що в 1997-му році, під час зйомок фільму "Цілуючи дівчат", вона прийшла до продюсера в готель на ділову зустріч та мусила відбиватися від пропозицій побачити, як він миється в душі та від пропозицій зробити їй масаж. Після такого інциденту кінокомпанія продюсера жодного разу більше не просила її виконувати ролі у фільмах.

Читайте також: Режисера Романа Поланскі звинуватили в згвалтуванні німецької актриси

Разом із цим Вайнштейн спростовує всі звинувачення Ешлі Джадд і готує позов проти The New York Times. Зі слів адвоката продюсера, стаття містить неправдиві дані, натомість докази на свою користь, надані Гарві, видання проігнорувало. Гроші, котрі продюсер має намір відсудити в журналістів, він обіцяє передати благодійним організаціям, що допомагають жінкам.

"Гучне мовчання Голлівуду" – так охарактеризувала західна преса реакцію на цей скандал зірок, тобто майже повну її відсутність.

Зокрема, як стверджує видання The New York Times, з домаганнями Вайнштейна зіткнулася ще одна актриса Роуз МакГоуен. Сталось це тоді, коли нібито продюсер приставав до неї в номері готелю під час Санденсовского кінофестивалю в 1997 році, а пізніше врегулював конфлікт у позасудовому порядку, як і з іншими обвинуваченими його жінками.


Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд

Розмір компенсації та інші деталі угод не розголошуються, але, за твердженням джерел, за мовчання жінкам виплачували від 80 до 150 тисяч доларів. За умовами угоди вони не мають права говорити про те, що сталося. В ЗМІ повідомляли, що минулого року Роуз завявляла про те, що її згвалтував відомий кінобос, але не називала імені свого кривдника. Однак на днях вона відгукнулась на скандал у своєму Twitter.

"Дами Голлівуду, ваше мовчання оглушливе... ", – зазначила в Twitter Роуз МакГовен.

У той же час The New York Times уточнює, що багато жінок, які працювали з Харві Вайнштейн, сказали, що ніколи не стикалися з докучаннями з його боку.

Як відомо, Гарві Вайнштейн працював над такими фільмами як "Закоханий Шекспір", "Кримінальне чтиво", "Володар перснів", "Вбити Білла", "Джанго звільнений", "Мій хлопець - псих" та інші.