Як повідомляє TMZ, лист надіслав 60-річний Аомар Аіт Хедаш – передбачуваний організатор пограбування Кардашян в Парижі в рамках реаліті-шоу. Тоді в ніч на 3 жовтня в номер Кім Кардашян в Парижі увірвалися зловмисники в поліцейській формі. Грабіжники зв'язали знаменитість і замкнули її у ванній кімнаті, після чого викрали з номера ювелірні прикраси на суму близько 10 мільйонів євро.

Читайте також: Кім Кардашян підтвердила, що матиме третю дитину

"Бачачи ваші емоції і усвідомивши, яку психологічну травму я вам завдав, вирішив написати вам. Але не для того, щоб отримати якусь поблажливість. Я хотів би зустрітися з вами, щоб сказати про те, як сильно я шкодую про свою поведінку і як я був зворушений, коли побачив вас в сльозах. Я співчуваю, що завдав болю вам, вашим дітям, вашому чоловікові і іншим близьким людям. Сподіваюся, що лист допоможе вам згодом забути про той біль, який ви пережили з моєї вини", – йдеться в листі.

Кардашян поставилася до листа злочинця з недовірою. Знаменитість впевнена, що таким чином зловмисник намагається вплинути на рішення суду – створити враження, що він розкаявся. Такий висновок Кім зробила не без підстав: лист з вибаченнями було спочатку направлено судді, а лише потім адвокатам знаменитості у Франції.