main logo

Кім Кардашян

27 квіт
13:03
Американська інфлюенсерка та засновниця бренду SKIMS виступила на саміті Time 100. В інтерв’ю вона розповіла історію створення бренду та що передувало запустити колекцію коригуючої білизни.
13 груд
16:00
У кризовий час, коли багато пар об'єднуються та зміцнюють свої долі шлюбними угодами, інші не можуть змиритись з новою реальністю. 2022 рік став випробуванням і для заможних та, здавалось би, нерозлучних пар. Хто назавжди порвав стосунки та як пари ділили нажите майно – читайте далі.

Кім Кардашян Вест – американська зірка реаліті-шоу. Народилася 21 жовтня 1980 в Лос-Анджелесі (США).

Кім має вірменське походження з боку батька, а також шотландське та голландське коріння з боку матері.

Зірка має дві рідні сестри — Кортні та Хлої, а також брата Роба. Після другого шлюбу матері у Кім з'явилися ще сестри Кендалл та Кайлі Дженнер.

Кардашян Вест прославилася завдяки своїм скандальним витівкам. У 2006 році у мережу злили її домашнє секс-відео. Спочатку Кім усе заперечувала і казала, що відео несправжнє і навіть подала в суд на компанію, що намагалась продавати записи. Та згодом Кім зізнається, що їй соромно за цей скандал.

Також зірка реаліті-шоу приголомшує своїм відвертим виглядом. Кім навіть публікувала у соцмережі абсолютно голе селфі, чим викликала бурхливу дискусію.

У квітні 2012 Кардашян закрутила роман з відомим репером Каньє Вестом. А через два роки пара оголосила, що одружується. На той час у них народилась донька Норт.

У травні 2015 року Кім вдруге завагітніла. 5 грудня 2015 року у пари народився син Сейнт.

Кардашян Вест має сайт kimoji.com, на якому продає різноманітні речі (від білизни до наклейок) із своїм логотипом.