Про це пишуть у Vanity Fair.

Ще в 2008 році Опра Уїнфрі назвала Іванку Трамп зразком для наслідування. І через десять років Іванка, схоже, вирішила відповісти на комплімент телеведучої, похваливши її емоційну промову.

Читайте також: Емоційна промова Опри Уїнфрі зворушила гостей церемонії "Золотий глобус": відео

Відповідний допис вона опублікувала на своїй Twitter-сторінці.

Тільки що подивилася сильну і надихаючу промову Опри Уїнфри із "Золотого глобуса". Давайте всі разом, жінки і чоловіки, скажімо "Time's up" ("Час вийшов", – "24"),
– написала Іванка Трамп, додавши хештег "єдині".

Але користувачі Twitter відразу згадали їй звинувачення в сексуальних зловживаннях її батька, президента США (хоч Дональд Трамп все заперечував). І однією з перших з критикою відреагувала Алісса Мілано:

"Чудово! Ти можеш зробити пожертвування в фонд "Time's Up", щоб підтримати обвинувачів твого батька".

"Фу, йди звідси!", – приєдналася до неї і Кріссі Тейген.

"Значить, ти попросиш свого батька піти у відставку?" – запитав користувач з ніком Justin Hendrix.

Комік Розі Одоннелл також прокоментувала допис, зазначивши, що саме час виступити Іванці з власною позицією, оскільки вона сама має трьох дітей.

Нагадаємо, що 1 січня 2018 року 300 зірок Голлівуду вирішили оголосити про створення руху для боротьби з сексуальним насильством. Рух має назву "Time's up" ("Час вийшов") і серед зірок, які туди увійшли стали Меріл Стріп, Наталі Портман, Різ Уізерспун, Емма Стоун, Ешлі Джадд, Єва Лонгорія, Керрі Вашингтон, Алісса Мілано, Меггі Джилленхол та інші.

Актриси та актори також заявили, що протестуватимуть на премії "Золотий глобус" 2018, одягнувши чорний колір в знак протесту сексуальному насиллю.

Зірки дотримались обіцянки і майже всі з'явились у розкішних чорних сукнях та смокінгах. А однією з найбільш надихаючих промов про сексуальне насильство і нерівноправність статей стала розповідь телеведучої Опри Уїнфри, яка на церемонії отримала Почесну премію імені Сесіля Б. Де Мілля за життєві досягнення в царині кінематографу.