Про це повідомляють у The New York Times.

До руху під назвою "Time's Up" ("Час вийшов") приєдналися такі зірки як Меріл Стріп, Наталі Портман, Різ Уізерспун, Емма Стоун, Ешлі Джадд, Єва Лонгорія, Керрі Вашингтон, Алісса Мілано, Меггі Джилленхол та інші. У такому формуванні не буде лідера, – лише добровольці, які складаються з робочих груп.

Читайте також: Шер заступилася за Меріл Стріп, яку звинувачують у дружбі з Вайнштейном

Боротьба за те, щоб жінки вступали в ряди і просто були почутими і визнаними на робочих місцях, де домінують чоловіки, повинна закінчитися; час цієї непробивної монополії вийшов,
– йдеться в листі.


Голлівудські зірки, які взяли участь у русі "Time's Up"

Time's Up має намір боротися не лише з такими скандальними знаменитостями, як Гарві Вайнштейн та Бретт Ратнер, а й з тими чоловіками, історії яких "випливають" у жінок робітничого класу і вони мало беруться до уваги.

"Дуже важко говорити про що-небудь, якщо ми не прибрали в своєму власному будинку. Якщо ця група жінок не зможе боротися за модель для інших жінок, у яких не так багато влади і привілеїв, то хто зможе?", – додала Шонда Раймс, виконавчий продюсер телесеріалу Анатомія Грей.

Time's Up також закликала жінок одягти вбрання чорного кольору на церемонію вручення премії Золотий глобус 7 січня, щоб виступити проти гендерної та расової нерівності. Про намір одягнути чорні образи вже відгукнулось декілька зірок. Серед них – навіть декілька чоловіків.