Слідом за скандальними продюсерами та режисерами Гарві Вайнштейном, Кевіном Спейсі та Дастіном Гоффманом, звинувачення посипались і в бік режисера Бретта Ретнера.

Читайте також: Беру паузу, – Кевін Спейсі зробив заяву після звинувачень у домаганні

Перша актриса, яка зізналась у домаганнях відомого режисера, стала Олівія Манн. Артистка стверджувала, що режисер був безтактний і використовував її. Бретт не став заперечувати сексуальний зв’язок з Манн, проте заявив, що сама актриса була не проти такого "спілкування".


Олівія Манн

Вона тусувалася на зніманнях "Після заходу сонця", ну я і переспав з нею декілька раз. І забув її. Потім вона прийшла пробуватися до мене в телесеріал, а я її не згадав. Вона розлютилася і почала складати історії про те, як я їв креветки, які вона мені приносила, і займався онанізмом в своєму трейлері,
– прокоментував ситуацію режисер.

Наступна актриса, Наташа Хенстрідж, стверджувала, що Ретнер змушував її займатися оральним сексом у нього в квартирі в Нью-Йорку на початку 90-х, коли їй було 19 років:

"Він фізичною силою змусив мене це зробити. Спочатку я пручалася, а потім здалася. І це сталося", – поділилася Хенстрідж.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: Європарламент взявся за викриття харасменту серед своїх працівників


Наташа Хенстрідж

Ще дві інші кіноактриси – Джеймі Рей Ньюман і Кетрін Таун – розповіли, як Ратнер до них чіплявся і він дозволяв собі це робити як у приватних будинках, так і на знімальних майданчиках. А аткож режисер пропонував їм "бартер" – хороші ролі в обмін на сексуальні послуги.


Джеймі Рей Ньюман і Кетрін Таун

Читайте також: Актора Дастіна Хоффмана також звинуватили в сексуальних домаганнях

Після всіх звинувачень, сам режисер Бретт Ретнер озвучив своє обурення та все заперечив.

Я представляю інтереси містера Ретнера вже два десятиліття. Жодна жінка ніколи не висувала йому жодних претензій з приводу сексуальних домагань. Крім того, жодна жінка ніколи не запитувала і не отримувала ніяких фінансових розрахунків від мого клієнта,
– повідомив адвокат кінематографіста Мартін Сінгер в інтерв'ю The Times.

А колишні асистентки режисера сьогодні запевняють, що він жодного разу не поводився з ними неналежним чином.