Голлівудські актриси прийшли на "Золотий глобус" в чорних сукнях. Актриси вибрали чорні сукні, щоб висловити свою підтримку жертвам секс-скандалів в Голлівуді і світі та підтримати нову кампанію Time's Up, яка боротиметься з сексуальними домаганнями на робочих місцях.

Читайте також: Золотий глобус 2018: найкращі сукні на червоній доріжці – фото

"Чорний протест" підтримали практично всі запрошені гості. Серед них можна було зустріти таких знаменитостей як Галь Гадот, Різ Візерспун, Єву Лонгорію, Меріл Стріп, Емму Стоун, Кендалл Дженнер, Анджеліну Джолі, Дженніфер Еністон, Емілію Кларк, Сару Джесіку Паркер, Наомі Кемрпбелл, Опру Уїнфрі, Ніколь Кідман, Джессіку Честейн, Зої Кравіц, Лору Дерн та багато інших. Серед знаменитостей протест підтримали і чоловіки-актори.


Лора Дерн, Ніколь Кідман, Зої Кравіц, Різ Візерспун та Шейлін Вудлі зі своїми нагородами


"Золотий глобус" 2018: чому всі у чорному


"Золотий глобус" 2018: чому всі у чорному

На подію в сукнях іншого кольору прийшли лише чотири зірки: актриса Бланка Бланко, модель Барбара Мейєр, актриса Пуджа Батра і Президент Голлівудської асоціації іноземної преси Мехер Татха.

Читайте також: Емоційна промова Опри Уїнфрі зворушила гостей церемонії "Золотий глобус": відео

До слова, червона доріжка від цього зовсім не постраждала. Чорні сукні ефектно виглядали на контрасті з доріжкою. Для такої гучної церемонії актриси традиційно обрали пишні сукні та сукні з довгими шлейфами, а актори – смокінги.