Після того, як голлівудський актор Джонні Депп програв суд у справі з британським таблоїдом The Sun, що назвав його "людиною, яка б'є жінку", він подав на апеляцію. Верховний суд Лондона відхилив прохання Деппа. Про це повідомляє BBC.

Читайте також Це рішення помилкове: адвокати Джонні Деппа прокоментували програш у суді

Суддя верховного суду Ендрю Нікол відмовив Джонні Деппу в його проханні оскаржити рішення, висловившись: "Я не вважаю, що запропоновані підстави для апеляції мають розумні шанси на успіх". Постанову суду опублікували в середу, 25 листопада.

Ендрю Нікол зобов'язав внести початковий платіж видавцям британського таблоїда. Сума становить 840 тисяч доларів (23,8 мільйонів гривень). Утім, суддя дав Джонні Деппу час до 7 грудня, оскільки актор може подати позов до апеляційного суду.

Нагадаємо, 2018 року вийшла стаття таблоїда, яка назвала Джонні Деппа домашнім насильником. Він подав у суд на видання, але на початку листопада цього року програв справу. Суд визнав "по суті правдивою" статтю The Sun. Впродовж цього часу з'ясовувались різні деталі шлюбу Джонні Деппа та Ембер Герд, яка стверджувала, що її колишній чоловік неодноразово її бив.

Через рішення суду Джонні Деппа позбавили ролі у "Фантастичних звірах". Замість нього на роль Ґріндевальда затвердили данського актора Макса Міккельсена.