Як він повідомив у прямому ефірі "Танців з зірками", Дар'я Петрожицька та її партнер Ігор Гелуненко захворіли на коронавірус. Поки деталей інфікування учасників шоу та стану здоров'я не розсекречують.

Важливо "Танці з зірками 2020" 1 випуск: якою була прем'єра шоу

Зазначимо, що у 1 випуску проєкту Дар'я Петрожицька і Ігор Гелуненко мали виконати джайв. Ймовірно, пара покаже постановку після самоізоляції та повного одужання. Наразі артисти заявили, що не можуть повернутись на паркет та слідуватимуть порадам медиків.

Раніше Ольга Фреймут заявляла, що хвора на коронавірус. Відповідний допис вона опублікувала в інстаграмі 23 серпня. Телеведуча розповіла, що повідомила про свій діагноз всім людям, з якими контактувала останнім часом. Наразі Ольга Фреймут самоізолювалась у своєму помешканні та зізналась, що почувається краще. А от всі зйомки, зокрема, і в "Танцях з зірками 2020" їй довелось відкласти.

Друзі, вважаю доречним повідомити вас про те, що я отримала позитивний результат на COVID-19. Коли і де захворіла, не знаю. Зараз я знаходжусь на лікуванні та самоізоляції вдома. Почуваюсь вже краще,
– написала зірка.

Окрім цього, за словами Юрія Горбунова, у партнера Ольги Фреймут також виявили коронавірус. Але пара все ж станцювала на шоу.

Дивіться Танці з зірками 2020: Ольга Фреймут станцювала на шоу, не зважаючи на коронавірус

Як знімають "Танці з зірками 2020"

Ще перед початком яскравого шоу ведучі проєкту "Танці з зірками 2020" Юрій Горбунов та Тіна Кароль заявили, що зйомки проходять згідно з рекомендаціями ВООЗ. У приміщенні, за їхніми словами, розставили антисептичні засоби, закликавши всіх глядачів у залі користуватись ними.

До теми Тіна Кароль у розкішній сукні з'явилась на "Танцях з зірками 2020": фото і відео

Гостей шоу розмістили за столами, зважаючи на соціальну дистанцію. Також всі глядачі сидять у медичних масках. Водночас судді проєкту та учасники не одягають ці аксесуари.