Відверто про конкурс краси 19-річна Леоніла Гузь розповіла у програмі "Світське життя".

За словами титулованої красуні, рішення організаторів шоу про те, що саме вона представлятиме Україну на "Міс Світу", було для неї несподіваним. Сама Леоніла Гузь до останнього не могла повірити, що виборола перемогу.

Читайте також: Пристрасті довкола "Міс Україна 2018": все, що варто знати про скандальне переобирання

Не обійшла увагою дівчина і скандальні чутки, що саме вона розповіла організаторам конкурсу про маленьку дитину Вероніки Дідусенко. Такі припущення поширились у мережі після того, як з'ясувалось, що дівчата мешкали в одному номері під час проведення "Міс Україна 2018".

Ні, це не я. Я не знала. Вероніка нічого не говорила. Коли я дізналася, була шокована,
– зізналась Леоніла Гузь.

Наразі дівчина посилено готується до другого етапу конкурсу, який пройде у грудні в Китаї. Леоніла Гузь бере уроки ораторського мистецтва та вивчає іноземну мову.

"Щоранку я прокидаюся о шостій, їду на ораторське мистецтво, англійську, українську мову. Я готуюся, дуже хвилююся, тому що так все різко. Я звичайна дівчина з Херсонської області, і тут все так звалилося. Це дуже не очікувано, і я дуже щаслива", – розповіла Леоніла Гузь.

Нагадаємо, що киянка Вероніка Дідусенко втратила корону всього за тиждень після грандіозного шоу. Причиною для дискваліфікації стало приховання інформації про дитину. За умовами конкурсу, це є підставою для призначення іншій дівчині титулу "Міс Україна 2018".

Раніше організатори конкурсу "Міс Україна 2018" відреагували на гучні заяви Вероніки Дідусенко. Вони назвали умови шоу не дискримінацією, адже молоді мами можуть брати участь в іншому конкурсі краси – "Місіс Україна". Окрім цього, члени журі здійснили переголосування та визначились з ім'ям дівчини, що отримала корону. Нею стала 19-річна Леоніла Гузь, яка за збігом обставин, жила в одній кімнаті з дискваліфікованою Веронікою Дідусенко. У мережі підозрюють, що саме ця красуня оприлюднила інформацію про дитину киянки.