24 канал повідомляв, що наприкінці листопада український танцівник Сергій Полунін зробив татуювання із зображенням господаря Кремля Володимира Путіна, а опісля у своєму Instagram виклав фотографію російського паспорта та заявив про підтримку політики президента РФ.

Читайте також: Що відомо про скандального українця Сергія Полуніна, який прийняв російське громадянство

Скандальну ситуацію прокоментувала прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, яка разом із Полуніним свого часу відвідувала Міністерство культури України та мали запланований спільний виступ у Києві.

Ми є знайомими дуже близько та ми повинні були у жовтні танцювати "Лісову пісню", це була пропозиція Сергія танцювати на цій сцені. І, звичайно, мені дуже шкода, що все так сталося. Але він – доросла людина, і я вважаю, що ми всі несемо відповідальність за те, що ми робимо, і, насамперед, перед Богом. У балетному світі, звичайно, Сергій – неординарна особистість, неординарний танцівник,
– зазначила танцівниця у коментарі ведучій Катерині Осадчій.

Також вона пояснила, чому у жовтні, навіть попри те, що для цієї запланованої вистави було роздруковано афіші, її довелося скасувати.

"Виставу скасували, тому що за місяць до неї він поїхав до Криму. І в газетах з'явилась інформація та фотографії того, як Путін вітав Сергія у Криму", – каже балерина.


Сергій Поулунін (крайній праворуч) і Володимир Путін під час зустрічі в Криму

Водночас Катерина Кухар додала, після поїздки Полуніна до Криму та після скасованої вистави, вона з ним більше не спілкувалася.

Коментар Катерини Кухар щодо скандалу з Сергієм Полуніним: дивіться з 2:28

Нагадаємо, нещодавно Сергій Полунін заявив, що Росія та Україна завжди були та незабаром знову будуть разом.