Черговий пост Полунін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Фейкова заява: перший коментар про скандальний допис Сергія Полуніна давав не артист балету

На знімку танцівник з Путіним на грудях і гербом Росії на правій руці зізнається у підтримці країни-агресора.

"Добро має бути таке ж агресивне як і зло!!! Моя любов і підтримка Росії. Любов переможе все", – написав артист балету.

Друге фото з публікації – цитата Мартіна Лютера Кінга: "Той, хто приймає зло без опору – стає його пособником".


Сергій Полунін / Instagram @sergeipolunin

Чому розгорівся скандал за участю Сергія Полуніна?

У свій день народження 20 листопада Сергій Полунін подякував очільнику Кремля. Тоді він переадресував Путіну усі "добрі побажання", які отримав у свій бік та зізнався, що змалку бачив у російському президенті Володимиру Путіну "світло". Тому йому незрозуміло, чому до очільника країни-агресора ставляться погано.

Згодом танцівник до скандального тексту додав фото із зображенням обличчя російського лідера на грудях. Примітно, що при цьому Полунін демонструє і татуювання на руці – воно у нього у вигляді тризубу.


Сергій Полунін / Instagram @sergeipolunin

Хто такий Сергій Полунін?Сергій, який родом з міста Херсон, вже у 17 років пішов у великий балет. Тоді його прийняли в трупу лондонського Королівського балету, а через два роки обрали наймолодшим прем'єром в історії. У 22 Сергій "втік" з Королівського балету і відправився шукати щастя і самореалізації в Росії. Згодом про нього дізнались у всьому світі.

У вересні минулого року Сергій Полунін потрапив у список кращих чоловіків 2017 за версією британського журналу GQ. Після цього його часто почали запрошувати до участі в американських кінострічках і в модних фотосесіях.