Цього разу на своїй сторінці в Instagram Полунін вирішив подякувати Путіну і "всім, хто вибрав добро".

Читайте також: Фейкова заява: перший коментар про скандальний допис Сергія Полуніна давав не артист балету

24 канал писав, що у свій день народження 20 листопада танцівник вже дякував очільнику Кремля. Тоді він переадресув Путіну усі "добрі побажання", які отримав у свій бік.

Цього разу він зайшов ще далі – до скандального тексту додав фото із зображенням обличчя російського лідера на грудях. Примітно, що при цьому Полунін демонструє і татуювання на руці – воно у нього у вигляді тризубу.

Дякую Путіну і всім, хто вибрав добро. Моя вам повага. Нелегко бути сильним і рухатися до світла. Любов – це світло і це найсильніше,
– заявив Полунін.


Публікація Сергія Полуніна в Instagram

Хто такий Сергій Полунін?Сергій, який родом з міста Херсон, вже у 17 років пішов у великий балет. Тоді його прийняли в трупу лондонського Королівського балету, а через два роки обрали наймолодшим прем'єром в історії. У 22 Сергій "втік" з Королівського балету і відправився шукати щастя і самореалізації в Росії. Згодом про нього дізнались у всьому світі.

У вересні минулого року Сергій Полунін потрапив у список кращих чоловіків 2017 за версією британського журналу GQ. Після цього його часто почали запрошувати до участі в американських кінострічках і в модних фотосесіях.