Як змінювалась проукраїнська позиція Полуніна

Як повідомляли у ЗМІ, в серпні 2018 року зірка балету неочікувано виступив на фестивалі "Опера в Херсонесі", який проходив в анексованому Росією Криму. Вже у вересні Сергій Полунін запустив онлайн-флешмоб в соціальних мережах, у якому за допомогою танцю вирішив заявити своє бажання про об’єднання Росії, України та Англії. Свій танець він виконав на фоні російського Кремля у Москві, після чого його ідею з флешмобом підтримало багато фанатів, які теж почали викладати свої "творчі" відеоролики під хештегом #artup3 в Instagram із закликами об’єднати бажані країни.

Читайте також: Що відомо про скандального українця Сергія Полуніна, який прийняв російське громадянство

Наступною скандальною заявою українця Сергія Полуніна стала публікація в цій же мережі Instagram, де у свій день народження, 20 листопада, він опублікував скандальний пост, в якому висловив підтримку Володимиру Путіном та зазначив, що з дитинства "бачив у ньому світло".


Сергій Полунін підтримав Володимира Путіна / 24 канал

Після хвилі обурень та критики в сторону Сергія Полуніна, від нього масово почали "відписуватись" в соціальній мережі Instagram. З позначки у 188 тисяч його сторінку покинуло близько 3-4-х тисяч користувачів. Хоча знайшлись і такі люди, які його підтримали та назвали його слова правильними.

Читайте також: "Путіна я буду завжди захищати": Сергій Полунін приголомшив скандальною заявою

Незадовго після цього, 25 листопада, він опублікував в мережі нове фото, на якому з-під футболки показує велике татуювання на грудях з обличчям президента Росії. Контрастним елементом на фото стала його рука з татуюванням тризуба, яку він демонстративно виставив на передній план.


Сергій Полунін зробив татуювання з обличчям Путіна / 24 канал

Вже наступного дня він "доправив" ситуацію, опублікувавши нові фото, на яких правою рукою з татуюванням герба Росії притулив до грудей, ще раз показавши тату з Путіним.


Сергій Полунін зробив татуювання з обличчям Путіна / 24 канал

І останньою "краплею" став пост про його прийняття російського громадянства. Сергій Полунін опублікував серію фотографій, на яких хизується своїм російським паспортом.

Читайте також: Скандальний танцівник Сергій Полунін отримав громадянство Росії: фотодоказ


Сергій Полунін прийняв російське громадянство / 24 канал

Він додав, що підтримує також Володимира Путіна через те, що він не продав свою країну і підтримує свій народ.


Сергій Полунін прийняв російське громадянство / 24 канал

Станом на зараз, 30 листопада, на його сторінку підписано 179 тисяч користувачів, – майже на 10 тисяч менше, ніж це було тиждень тому.