Американсько-французька акторка Лілі-Роуз Депп – одна з тих зірок, чий макіяж має майже завжди однаковий вигляд – від показу Chanel до Met Gala.

Дивіться також Говорять про це відкрито: 5 світових зірок, які зробили ринопластику

Шкіра та основа

Усі знімки Лілі-Роуз Депп доводять – артистка має мало не ідеальну шкіру, тому використовує легкий тональний крем. Зірка не контурує обличчя, лише додає йому кольору теплим бронзером. Лілі-Роуз обов'язково використовує рум'яна й наносить їх на щоки. Вилиці, лінію щелепи та декольте вона підкреслює рідким хайлайтером.


Лілі-Роуз Депп / Фото з інстаграму зірки

Очі

Макіяж очей – фірмовий акцент Лілі-Роуз Депп. Вона використовує темно-коричневий олівець, який наносить на внутрішню лінію очей та проводить тонку лінію для стрілки. Для глибини макіяжу ця лінія м'яко розтушовується та створює ефект смокі. У кутик акторка наносить м'який шимер для відблиску. Брови зірка підкреслює тільки гелем для брів.


Лілі-Роуз Депп / Фото з інстаграму зірки

Губи

Лілі-Роуз Депп дотримується однакового алгоритму в макіяжі губ, хоч інколи змінює відтінки. Це коричнуватий олівець для губ та нюдова помада.


Лілі-Роуз Депп / Фото з інстаграму зірки

Макіяж Лілі-Роуз Депп доволі універсальний, тому його може повторити кожна. Варто лиш підбирати правильні відтінки до свого тону обличчя.