Макіяж

Модні помади: 5 відтінків, які варто спробувати якомога швидше
7 трав
21:54
Через пандемію та постійне носіння захисної маски макіяж губ частково втратив свою актуальність. Проте це ще не означає, що потрібно повністю відмовлятися від помади. Натомість віддавайте перевагу матовим текстурам, протирайте помаду серветкою або користуйтеся олівцем. Адже у 2021 трендовими будуть такі відтінки помад, що перед ними неможливо встояти.
Зробила трендовий чубчик і монохромний макіяж: б'юті-зміни Марго Роббі для червоної доріжки
26 квіт
19:47
У 2021 чубчики будуть головним hair-трендом року. Б'юті-образ Марго Роббі на церемонії з нагоди вручення премії Оскар-2021 ще раз це підтверджує. Зірка з'явилася на червоній доріжці з новою зачіскою і ніжним макіяжем, які можуть й вас надихнути на стильне перевтілення.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.