Зокрема, необхідно підібрати правильний режим поливу та комфортну температуру води. Як не потрібно поливати драцену, розповість 24 Канал.

До речі Аби не згнило коріння: як часто потрібно поливати орхідею взимку

Рясний полив

Драцена не любить, коли земля занадто волога. Тому у вазон не можна додавати багато води. Інакше вона буде застоюватися у ґрунті. Тоді гниє коріння або з'являються різноманітні грибкові хвороби.

Холодна вода

Багато кімнатних рослин не люблять, коли їх поливають холодною водою. Драцена також чутлива до низьких температур. Зокрема, вони можуть викликати стрес. Вода повинна бути теплою.

Правильна пересадка

Якщо ви збираєтеся пересадити драцену, то не поливайте її декілька днів. Земля повинна бути достатньо сухою, щоб коріння не пошкодилось. Важливо зауважити, що рослину пересаджують досить часто, оскільки вона активно розвивається.

Правила поливу драцени Як правильно поливати драцену / Фото Pexels

Полив листя

Листя драцени потрібно регулярно витирати, адже на ньому збирається бруд. Це варто робити для того, щоб рослина нормально дихала. Однак листя також важливо час від часу мити під душем. Тільки слідкуйте за тим, аби зайва вода не потрапляла в землю.

Постійний полив

Не можна перезволожувати ґрунт, у якому росте драцена. Надлишок вологи призведе до того, що коріння почне гнити. Перед тим, як поливали рослину, варто подивитися, чи земля достатньо суха.

Догляд за драценою: які ще важливі правила існують

  • Влітку драцену добре виносити на вулицю. Достатня кількість світла та вологи забезпечить рослині пишне цвітіння. Однак слідкуйте за тим, щоб на листя не потрапляло багато сонячних променів. Інакше рослина отримає опіки.
  • Тримати драцену можна й у приміщенні. Взимку температура повітря у кімнаті повинна бути 15 – 18 градусів, а весною та літом – 20-30 градусів. Важливо не допускати протягів.
  • Для драцени потрібно обрати правильний горщик. Добре, щоб він був широкий та глибокий. Молоду рослину варто пересаджувати 1 раз на рік, а старшу рідше – 1 раз на 2,5 роки.