На картинці в Twitter-акаунті Fantastic Beasts зображено документи, які герой Ньют Саламандер подав на отримання візи. В них вказано, що його професія – "магозоолог". Також на документі стоїть печатка Міністерства магії, яка вказує що у візі персонажу відмовлено, тому що він "відмовився розкрити подробиці минулої подорожі".

Читайте також: "Фантастичні звірі і де їх шукати": чаклунський світ за 70 років до Гаррі Поттера

Ще раніше компанія відкрила деякі деталі продовження фільму із чарівного світу Гаррі Поттера. Події відбуватимуться в 1927 році, коли чарівникові Геллерту Гріндевальду вдається втікти з-під арешту. За сюжетом, Альбус Дамблдор разом з Ньютом Саламандером будуть протистояти йому та його прихильникам. Також студія повідомляла, що у зйомках будуть задіяні нові актори – Джуд Лоу та Зої Кравіц.

Читайте також: Джонні Депп з'явиться в сіквелах "Гаррі Поттера"

До слова, перша частина фільму "Фантастичні звірі і де їх шукати" мала великий успіх в американському прокаті, – за перші вихідні показу стрічка заробила приблизно 75 мільйонів доларів.

А загалом, авторка семикнижжя про "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг розповідала про те, що планує написати сценарії до п'яти стрічок із цієї серії.