Тікток розриває новий тренд у сфері краси – тепер це latte makeup. Він зібрав уже понад 9 мільйонів переглядів на платформі, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Триматиметься у спеку та дощ: 6 найкращих хитрощів для стійкого макіяжу влітку

Що таке latte makeup

"Засновниця" тренду latte makeup Рейчел Ріглер показала теплий, бронзовий, молочний та легкий макіяж, для якого вигадала особливу кавову назву. Її ролик зібрав 2 мільйони переглядів – і тепер цей стиль повторюють усі.

Latte makeup повинен бути монохромним та карамельним, а макіяж слід виконувати лиш у теплих відтінках.


Лате-макіяж / Фото з інстаграму TANIELLE JAI

Як повторити latte makeup

Замість тональної основи б'юті-гуру пропонують використовувати тональний тінт – це легка основа, яка вирівнює колір шкіри, але не виглядає важко на обличчі. Мінімальне покриття – основа лате-макіяжу. Недоліки можна приховати невеликою кількістю консилера.

Підкреслити вилиці, лоб та лінію підборіддя потрібно бронзером – можна наносити його навіть на щоки замість рум'ян. Це також головний пункт – відмовитися від рум'ян у цьому макіяжі.

Акцент варто зробити на очах – спершу можна використати кремові коричневі рум'яна на всю повіку, а потім закріпити їх звичайними тінями або пудровим бронзером. Щоб додати блиску, використовуйте золотисто-бронзові шимерні тіні від куточка ока до середини повіка. Нижню повіку та лінію вій підкресліть коричневим олівцем, лайнером чи тінями, темнішими за ті, що використовувати раніше. Завершуємо з очима невеликою кількістю туші на віях.

Переходимо до губ – тут нам потрібно тільки два продукти. Це медовий, жовто-коричневий олівець, яким потрібно підвести контур, а також блиск для глянцевого ефекту. Так у вас виходить бездоганний літній макіяж.

Latte makeup: приклади у відео