7 випуск "Топ-модель по-українськи" 2 сезон для учасників розпочався з дуже моторошного завдання, мета якого полягала в тому, щоб показати жорстоке ставлення до тварин. Це було парне дефіле: один із партнерів мав бути твариною, а інший – людиною, що використовує її шкіру для одягу та аксесуарів.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск: шоу покинув Сергій

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: криваве дефіле

Однак, учасники до кінця не зрозуміли завдання і замість повчального дефіле вони влаштували на подіумі жорстоку виставу. Тож Аллі та Кості довелось ще раз роз'яснити суть завдання. Та навіть після пояснень експертів моделі не змогли влаштувати достойне дефіле, далі показуючи фільм жаху.

В результаті експерти зупинили конкурс та вигнали моделей додому.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: фотосесія з моделями-пенсіонерами

На другому завданні, яке для учасників влаштував Сергій, чекало покарання за попередній день. Усіх учасників загримували, але суть завдання їм не розповіли.

Тож коли перший учасник прийшов до Сергія, то на нього чекали двоє моделей-пенсіонерів. Завдання полягало в тому, щоб влитись у фотосесію та встановити контакт з партнерами. Багато з моделей розгубились і не змогли добре відпрацювати.

Наступне завдання для учасників теж влаштував Сергій. Цього разу теж була соціальна акція – експерт вирішив порушити проблему екології довкілля. Спочатку Сергій вирішив перевірити, що моделі знають про сортування сміття. Як з'ясувалось, більшість учасників мало що знає про правильну поведінку із сміттям.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: хто не зможе відповісти на елементарні запитання, а хто отримає бонус

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

Далі на моделей знову чекало дефіле.

Подіум був серед лісу, при цьому учасникам одягли окуляри з діоптріями, тож багато хто не бачив, що у них під ногами. Для багатьох це дефіле стало справжньою смугою перешкод. Під час під час випробування серйозно впала Яся. Вона травмувала руку, тож на подіум довелось викликати швидку. Дівчину забрали до лікарні, але найстрашніші побоювання не справдились – перелому не було.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: дефіле на величезній висоті

Останнє завдання цього тижня теж було дефіле. Воно було присвячене "смертельним селфі". Учасники мали пройтись на висоті і при цьому вести відеозоймку, яку оцінюватимуть експерти. Яся одразу ж відмовилась, адже це було небезпечно, особливо враховуючи її травму. За Ясею відмовилась і Яна, яка теж вирішила не ризикувати своїм життям.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск: пристрасті на фотосесії та несподіване вінчання

Найоригінальнішим став Дмитро Сукач, який демонстративно впав, щоб наочно показати наскільки це небезпечно. Та після цього Сергій вирішив скопіювати цю ідею, але виглядав як підробка. Далі історію з падінням повторив ще й Максим.

Труднощі із завданнями виникли у Юлі. На жодному із випробувань дівчина не зуміла привернути увагу та отримати похвалу експертів. І хоч кожен і 4 суддів захоплюється модельною зовнішністю дівчини, але цього недостатньо. Тож Юля відправляється у кімнату смутку.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: хто опиниться на межі вильоту

Вже котрий тиждень не показує хорошої роботи і Сергій. Не вразив він і цього тижня. Тож цілком заслужено експерти відправили його до кімнати смутку. Він із Юлею буде боротись за життя на проекті.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: кому допомога друзів завадить впоратися із завданням

Завдання для боротьби за життя на проекті теж пов'язане із екологією. Обоє учасників мають влаштувати кадр, як у фільмі "Краса по-американськи", коли на красиву дівчину мають сипатись пелюстки троянд. Та замість троянд на них сипатиметься несортоване сміття.

Першим у кадр зайшов Сергій. Але у нього виявився дуже обмежений набір форм і спектр емоцій. Тож Алла дуже швидко попросила його покинути зйомку. Спочатку Юлі було дуже складно зніматись, адже дівчини було складно справитись з огидою. Та вона зуміла перебороти себе і свою відразу. Тож потім їй вдалось розкрити себе.

Тож Алла прийняла рішення залишити у проекті Юлю. А для Сергія на цьому проект закінчується.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових облич у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 2 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

"Топ-модель по-українськи"Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.