У 7 випуску шоу "Топ-модель по-українськи" 2 сезон nруднощі із завданнями виникли у Юлі. На жодному із випробувань дівчина не зуміла привернути увагу та отримати похвалу експертів. І хоч кожен і 4 суддів захоплюється модельною зовнішністю дівчини, але цього недостатньо. Тож Юля відправляється у кімнату смутку.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск: смертельно небезпечне дефіле та швидка на шоу

Вже котрий тиждень не показує хорошої роботи і Сергій. Не вразив він і цього тижня. Тож цілком заслужено експерти відправили його до кімнати смутку. Він із Юлею буде боротись за життя на проекті.

Завдання для боротьби за життя на проекті теж пов'язане із екологією. Експерти знову вирішили порушити проблему несортованого сміття. Обоє учасників мають влаштувати кадр, як у фільмі "Краса по-американськи", коли на красиву дівчину має сипатись троянди. Та замість троянд на них сипатиметься несортоване сміття.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

Першим у кадр зайшов Сергій. Але у нього виявився дуже обмежений набір форм і спектр емоцій. Тож Алла дуже швидко попросила його покинути зйомку.

Спочатку Юлі було дуже складно зніматись, адже дівчини було складно справитись з огидою. Та вона зуміла перебороти себе і свою відразу. Тож потім їй вдалось розкрити себе.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск: пристрасті на фотосесії та несподіване вінчання

Тож Алла прийняла рішення залишити у проекті Юлю. А для Сергія на цьому проект закінчується.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина перша

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина друга

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина третя

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина четверта

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина п'ята

Топ-модель по-українськи 2 сезон 7 випуск дивитись онлайн: частина шоста

"Топ-модель по-українськи" Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.