Відео з'явиться пізніше

У 6 випуску "Топ-модель по-українськи" 2 сезон Алла Костромічова вирішила поділити учасників на чоловічу та жіночу команди.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск: шоу покинув Денис

"У нас було кілька причин влаштувати гендерну битву. По-перше, нам здається, що особисті взаємини учасників впливають на їхню роботу. По-друге, вони самі постійно сперечаються, кому легше на проекті: хлопцям чи дівчатам. І останньою краплею стало дефіле з падінням минулого тижня, де Софі і Денис посперечалися, кому легше падати – хлопцям на підборах чи дівчатам у шльопанцях. Мені здається, цей конфлікт так і залишився незавершеним", – розповіла Костромічова.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: гендерна битва на шоу

За роботу цього тижня команди заробляли бали, за підрахунком яких і визначать команду-переможця.

У першій фотосесії брали участь усі моделі. Два партнери мали вдавати бій, а решта – були на другому плані. За кожен бій, один із партнерів приносив бал у скарбничку команди "дівчат" або "хлопців". З великим відривом перемогли дівчата.

На друге завдання Алла прийшла у строгому чоловічому костюмі. А на Сергієві була спідниця. Такими образами експерти натякнули, що під час дефіле моделі поміняються місцями. При цьому дівчата навіть у чоловічих образах мають виглядати жіночно, а хлопці мають продемонструвати мужність, незважаючи на спідниці. У цьому завданні перемогли хлопці, однак у загальному заліку попереду всерівно команда дівчат.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: Сергій одягнув спідницю, а Алла – чоловічий костюм

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон 5 випуск: моделепад на подіумі та найсильніший учасник шоу

Третє завдання експерти назвали "Брудні танці", де моделі мали показати фотографові свою пристрасть. Спочатку для моделей провели майстер-клас з танців. А потім ці знання вони мали відтворити на фотосесії.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 2 сезон: учасники шоу та фото

Фінальне завдання моделі теж провели у парах. У них мало бути парне дефіле в образах наречених. Та найскладніше стало те, що обом партнерам давали різне завдання.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: брудні танц на проекті

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: несподіване весілля

І хлопці і дівчата старались, але перемогла жіноча команда. Тож уся команда чоловіків опинилась під загрозою вильоту.

Однією з найактивніших дівчат цього тижня була Яся. Тож весь наступний тиждень вона проведе у VIP-кімнаті.

Єгор дуже невдало справився зі всіма завданнями. Він не зміг розкритись, хоча перше випробування було наче створене для нього – він мав показати звабника. Та нічого не вийшло. Тож хлопець цілком заслужено опинився у кімнаті смутку.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: хто залелиться у VIP-кімнату

Ще одним "лузером" цього тижня став Денис. Хлопець подавав великі надії – він став першою моделлю, хто потрапив до VIP-кімнати. Однак, цей тиждень був поза межами зони комфорту хлопця. Він мав показати мужність, але з його тендітною тілобудовою це було дуже непросто. Тож він разом із Єгором бореться за продовження участі у проекті.

Фінальна битва хлопців теж вимагала мужності – вони мали знятись у рекламній кампанії чоловічого одягу. Та у кадрі хлопці будуть не самі – з ним будуть оголені дівчата.

У Єгора, попри його мужню зовнішність, фотосесія не задалась. Він розгубився, не зміг викласти кадр і виглядав перелякано.

Топ-модель по-українськи 2 сезон 6 випуск дивитись онлайн: хто покинув проект

Не був впевнений у кадрі і Денис. Він теж перелякався і дуже багато метушився перед камерою. Дівчата серйозно вивели хлопця із колії. Втрутився навіть фотограф, який і виставив йому кадр.

Ближчим до завдання був Єгор. тож він і залишається. А Денис покидає проект.

Сергій Нікітюк – один із найкращих модельних скаутів України. Він відкрив багато нових облич у світі моди, серед яких топ-модель Жужі Іванюк.

Соня Плакидюк – одна з найуспішніших і затребуваних фешн-фотографів України. У її портфоліо роботи з L’officiel, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Костянтин Боровський – фахівець у чоловічій моді, учасник групи "АГОНЬ", творець власного бренду стрітстайл-одягу BRVSKI. Іван Дорн був в одязі з його колекції на "Х-Факторі". А у футболці "Чудотворець" від бренду BRVSKI Олександр Педан проводив танцювальний батл на Хрещатику під час другого сезону "Топ-модель по-українськи".

Ведуча проекту "Топ-модель по українськи" 2 сезон – всесвітньо відома топ-модель українського походження Алла Костромічева. В її послужному списку робота з модними домами Alexander McQueen, Hermes, Christian Dior, YSL, Givenchy; багаторазова поява на обкладинках журналів Vogue, L’officiel, Harper’s Bazaar, Elle. Тепер Алла буде присутня і на кастингах. Місія ведучої – допомогти експертам розібратися з безпрецедентною кількістю учасників.

"Топ-модель по-українськи"Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе.

Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.