Дані представники Forbes оприлюднили на своєму сайті. Тож які серіали отримали найкращі відгуки та перегляди від людей – дізнавайтесь у добірці.

Не пропустіть "Люцифер" і не тільки: найкращі серіали, які з'являться у серпні

  1. "Нерозгадані таємниці"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 7,4
Кількість серій – 10

Це продовження захопливого документального шоу, яке транслювали з 1987 до 2010 року. У телепроєкті люди розповідають про моторошні та загадкові вбивства. Водночас журналісти та правоохоронці-консультанти намагаються пояснити, що ж сталось із жертвами, та знайти винних.

Дивіться трейлер до серіалу "Нерозгадані таємниці": відео

  1. "Підлога – лава"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 5,2
Кількість серій – 10

Всі, мабуть, в дитинстві грали цю гру. За умовами реаліті-шоу, учасники повинні діяти в команді та пройти нелегкий шлях випробувань, не доторкаючись до підлоги. Телепроєкт отримав різні відгуки, однак глядачі масово переглядають його та регочуть з кожного епізоду.

Дивіться трейлер до шоу "Підлога – лава": відео

  1. "Проклята"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 5,8
Кількість серій – 10

Міфічний серіал "Проклята" підкорив усіх кіноманів. У цьому проєкті глядачі побачать нову інтерпретацію міфів про короля Артура. За сюжетом, дівчина Німуе після смерті матері знайомиться з найманцем, якого звуть Артур. Хлопець шукає чарівника Мерліна, щоб передати йому старовинний меч та здійснити свою місію. Допоможе йому в цьому Німуе, яка теж має надприродні сили та змушена буде вступити у видовищну боротьбу з королем Утером та його військом.

Дивіться трейлер до серіалу "Проклята": відео

До теми Від "Відьмака" до "Корони": найпопулярніші серіали Netflix за переглядами

  1. "Останній танець"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 9,2
Кількість серій – 10

Документальний мінісеріал розкаже глядачам про кар'єру Майкла Джордана у складі "Чикаго Буллз". Автори стрічки вмістили унікальні кадри з баскетболістом, зняті у 1997 – 1998 роках.

Дивіться трейлер до серіалу "Останній танець": відео

  1. "Ближче до землі із Заком Ефроном

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 8,2
Кількість серій – 8

За сюжетом шоу, актор Зак Ефрон подорожує світом та шукає розв'язання глобальних проблем. Він досліджує тему здорового харчування і браку продуктів, а також питання енергетики.

Дивіться тизер до шоу "Ближче до землі із Заком Ефроном": відео

  1. "Таємний орден"

Рік виходу – 2019 – 2020
Рейтинг IMDb – 6,8
Кількість серій – 20

Один із найуспішніших серіалів на Netflix – "Таємний орден". За сюжетом, Джек Мортон стає студентом коледжу. І вже у перший рік навчання він дізнається про існування таємної організації, що впливає на війни перевертнів і темних магів.

Дивіться трейлер до серіалу "Таємний орден": відео

Цікаво Нові європейські серіали, які не поступаються за якістю Голлівуду

  1. "Монахиня-воїн"

Рік виходу – 2020
Рейтинг IMDb – 6,9
Кількість серій – 10

Ейва – підліток, яка не може знайти спільну мову з однолітками. Через брак спілкування дівчина замислюється про самогубство. Одного дня вона оживає в морзі і дізнається, що померла за дуже загадкових обставин. Тепер у Ейви є суперсила, яка робить її мішенню для ворогів. Щоб вижити, головна героїня долучається до групи воїнів, які борються з демонами.

Дивіться трейлер до серіалу "Монахиня-воїн": відео

Однак не тільки новинки 2020 року підкорили кіноманів. До Топ-10 найкращих серіалів і шоу Netflix увійшли і знамениті проєкти:

  • "Аватар: Останній захисник" – мультсеріал, який виходив на телеекрани з 2005 до 2008 років
  • "Безсоромні" – серіал, який розповідає про родину Ґаллагерів. За сюжетом, батько-одинак Френк страждає від алкогольної залежності, а його 6 дітей намагаються вижити
  • "Офіс" – комедійний серіал про роботу. Курйозні ситуації просто переслідують головних героїв, тому глядачі й залюбки стежать за подіями проєкту