Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів. Зараз за перемогу борються лише 10 учасниць. Цього тижня дівчата будуть відкривати в собі приховану сексуальність.

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск: кого вигнали з шоу

Дефідео

Перше завдання цього тижня – дуже оригінальне. Сергій Нікітюк назвав його "дефівідео", тобто дефіле і відео. Завдання дівчат – пройтись по імпровізованому та відіграти роль дуже зайнятої мами. У руках в кожної з дівчат буде дитина (насправді, лялька) та візок з продуктами. Ефектним ходом кожна повинна підійти до машини та ногою закрити багажник машини. Для цього, звісно, потрібна хороша розтяжка.

Анна Різатдінова / Фото від пресслужби шоу

Наближати дівчат до шпагату на Супер топ-модель по-українськи 4 сезон запросили відому гімнастку Анну Різатдінову. Вона пів години займалась з дівчатами розтяжкою. До речі, вправи дійсно допомогли – багато дівчат зуміли достатньо високо задерти ногу та закрити багажник. Виглядало це ефектно.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Моделі опановували шпагат / Фото від пресслужби шоу

Сексуальні професії

Наступне завдання цього тижня на Супер топ-модель по-українськи 4 сезон – фотосесія. При цьому образи дівчат дуже незвичні – вони позували в образі кондукторки, прибиральниці та продавщині магазину. Образи запозичили ще з радянських часів з божевільним макіяжем і кучерями.

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон / Фото від пресслужби шоу

І хоч на перший погляд завдання було доволі просте, та справились з ним далеко не всі.

Б’юті-відео

Фінальне випробування на 5 тижні Супер топ-модель по-українськи 4 сезон – це зйомка б’юті-відео. При чому це буде реклама фірмового продукту співачки Віри Брежнєвої – помади. Перед моделями непросте завдання – вийти красиво з басейну, далі пройтись в білизні і швидко переодягнутись в сукню.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск: Алла долучилась до випробувань

При чому, зйомка – одним кадром. Ну, і звичайно ж має бути ефектна реклама самої помади.

Із завданням впорались багато дівчат, адже відверту сексуальність може показати кожна. Але найкращими Віра назвала Віку та Таню, вони будуть брати участь у реальній рекламній кампанії помади by Брежнєва.

У номінацію цього тижня потрапили Аміна та Іра. Але Аміні експерти вирішили дати ще один шанс. А от Іра, на жаль, їде цього тижня додому.