Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів. Зараз за перемогу борються лише 11 учасниць.

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск: кого вигнали з шоу

Питання або завдання

Тиждень у модельному домі розпочався із пишно накритого стола. Однак, замість смаколиків на дівчат чекали доволі дивні пригощання: свинячі мізки, бичачий член і навіть смузі з тарганів.

Виявилось, що такі “смаколики” дівчатам приніс блогер, шоу-мен Володимир Дантес. Та їсти це моделям не обов'язково. Вони можуть відповісти на каверзне питання. Якщо ж відповідати не хочеться, тоді доведеться їсти якусь гидоту.

Більшість обирало відповідати на питання. Однак, Даша, наприклад, обрала гидотну їжу, щоб не відповідати хто з них кращий – вона чи подруга Аріна.

Цікаво ​Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Супер топ-модель по-українськи 4. Даша Майстренко / Фото від пресслужби шоу

Вечірка

Цей тиждень проходить під гаслом колаборації. Тож Усі випробування будуть проходити у парах. Та дівчат 11, тож у кожному завданні ведуча Алла Костромічова складе допомогу і конкуренцію дівчатам.

В рамках фотосесії на Супер топ-модель по-українськи дівчата мали рекламували бренд взуття. Суть завдання полягала у тому, щоб обіграти історію вечірки і при цьому прорекламувати взуття. Уся складність була через складні пози, адже одній дівчині у парі потрібно було тримати келиха на каблуці, а іншій – наливати шампанське. Якщо склянка падає і розбивається – завдання одразу ж завершується.

Єдиним, хто не впорався із завданням була пара Марго та Таня. Вірніше, провалила завдання лише Таня, вона не встигла зробити жодного кадру – стакан одразу ж розбився.

А от пара Аніри та Алли – була на висоті. Вдалі кадри були як в Алли, так і в Аріни. А найважливіше – їхній стакан так і залишився не ушкодженим.

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: шокуючі перевтілення дівчат та проблеми світу

Несподівано, але Аріна вирішила зробити добру справу та подарувати цю склянку Тані. Тож хоч одне вдале фото у дівчини на фіналі все ж буде.

Криваве дефіле

Вже не перший тиждень у Супер топ-модель по-українськи експерти намагаються донести якийсь соціальний посил. Цього разу хотіли звернути увагу на проблему носіння натурального хутра. Це знову парне завдання. Але цього разу Алла стала у пару з Танею Брик.

Супер топ-модель по-українськи. Алла і Таня / Фото від пресслужби шоу

Дівчата виходили на подіум у парах та на двох вони несли одну і дуже важку шубу. Завдання дівчат полягало у тому, щоб донести до людей, що натуральне хутро – це вбивство.

Рекламний кліп

Останнє завдання цього тижня – запис короткого рекламного ролика з Монатіком. Напарником для кожної з дівчат став співак Монатік. Моделі по черзі мали станцювати короткий танок та прорекламувати разом з тим прикрасу.

Найвдаліше це випробування пройшло для Тані. Вона записала ролик з першого ж дубля. Її роботу високо оцінив і Монатік. Він подарував їй одну із прикрас. Саме вона стала найкращою моделі на проєкті цього тижня.

Хто покинув шоу

Номінація цього тижня стала справжнім шоком – у неї потрапили Гоша та Даша (улюблениця глядачів).

Через Дашу навіть виникла гостра перепалка між Сергієм Нікітюком (Майстренко працює в його модельному агентстві) з колегою Сонею Плакидюк. Однак, рішення трьох інших експертів було незмінним – саме Даша цього тижня покидає проєкт.