Напередодні Дня Конституції телезірка отримала від Володимира Зеленського орден "За заслуги" ІІІ ступеня за соціальну діяльність, а 21 вересня була запрошена на офіційну зустріч президента з представниками громадських організацій щодо протидії домашньому насильству. Фото з заходу Маша Єфросиніна опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також У блискучій сукні: Маша Єфросиніна вразила бездоганним образом на "Танцях з зірками" – фото

У мережі ведуча наголосила, що підписання указу "Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству" – ледь не найважливіша подія в боротьбі з домашнім і гендерно-обумовленим насильством.

"Підписання цього указу означає, що всі гілки українського уряду, включно з регіональними та міськими, відтепер зобов'язані розробляти системи протидії та реагування на цю проблему! Повинні виділятися гроші на створення шелтерів і кризових центрів! Повинна перебудовуватися судова система під чинний новий закон", – пояснила Маша Єфросиніна в дописі.

Україна публічно взяла на себе обов'язково рішуче домагатися нульової толерантності до насильства над людьми! Вперше за 20 років ця тема взагалі "зазвучала" на рівні уряду,
– наголосила зірка.

Маша Єфросиніна усвідомлює, що попереду ще багато роботи, а система змінюється не після указів, а з бажанням і вмінням їх дотримуватися. Однак вона переконана, що цей гігантський крок допоможе зменшити кількість випадків домашнього насильства.

Образ Маші Єфросиніної

Для зустрічі з президентом ведуча обрала стримане та трендове вбрання. Вона постала у діловому костюмі пудрового кольору, який складався з вкорочених приталених штанів та піджака по фігурі з асиметричним коміром та кишенями.

Образ вона довершила туфлями-човниками кремового кольору на підборах. Волосся Маша Єфросиніна зібрала у високий пучок, вклавши чубчик рівно й залишивши пасма попереду. Свою чарівну зовнішність зірка підкреслила легким макіяжем. Вона не стала доповнювати look аксесуарами і виглядала стильно та по-діловому.

Для перегляду всіх фото і відео гортайте вправо