Про це повідомляють на Business Insider.

Творці стрічки "Чорна Вдова" вирішили наперед уникнути проблем з розподілом коштів серед чоловіків та жінок і одразу підписали контракт з актрисою, у якому її дохід зрівняється з доходами акторів чоловічої статі.

Читайте також: "Капітан Марвел": перші фото зі зйомок супергеройського фільму Marvel

За зйомки у новому фільмі Marvel "Чорна Вдова" Йоханссон отримає 15 мільйонів доларів. Стільки ж свого часу отримали кіноактори Кріс Хемсворт і Кріс Еванс за ролі супергероїв Тора і Капітана Америки в фільмі "Месники: Війна нескінченності" (2018).

Варто додати, що голлівудська зірка Скарлетт Йоханссон зіграла у шести фільмах про команду Месників. У майбутньому фільмі "Чорна Вдова" покажуть окрему історію, яка детальніше розповість про героїню Наташу Романову (колишню шпигунку), або ж жінку з надздібностями Чорну Вдову.

Нагадаємо, що з недоплатою за головну жіночу роль у британському серіалі "Корона" весною виник скандал. Стало відомо, що актрисі Клер Фой, яка виконала головну роль королеви Єлизавети II в серіалі "Корона", у двох сезонах кінострічки заплатили менший гонорар, ніж її чоловіку по стрічці – Метту Сміту в ролі герцога Единбурзького Філіпа. Продюсери це пояснили тим, що на момент затвердження на роль принца Единбурзького Метт Сміт був відоміший за Клер Фой. 34-річна зірка згодом спростувала чутки про те, що творці серіалу доплатили їй після скандалу додаткових 250 тисяч доларів.