Про це зірка зізналась в інтерв’ю для Al Arabiya. 34-річна зірка спростувала чутки про те, що творці серіалу доплатять їй додаткових 250 тисяч доларів.

Читайте також: Зірка серіалу "Корона" Клер Фой розлучається з чоловіком після 4 років шлюбу

Багато писали, що мені доплатили. Але я ніколи нічого про це не говорила. І продюсери не робили подібних заяв теж. Все це стало частиною величезної дискусії про гендерну нерівність в оплаті праці не тільки в кіноіндустрії, але і в музичній сфері, в журналістиці, в інших напрямках,
– прокоментувала чутки в ЗМІ Клер Фой.

Ще в березні стало відомо про занижений гонорар Клер Фой, яка зіграла в стрічці Єлизавету II в порівнянні з її екранним чоловіком Меттом Смітом. Тоді ж продюсери обіцяли не припускатись такої помилки в наступних сезонах, а сама актриса додавала, що для неї було несподіванкою виявити себе в центрі історії з гендерною нерівністю.

Варто додати, що Клер Фой у 2017 році отримала за свою роботу у стрічці "Золотий глобус" і номінацію на "Еммі". Також нещодавно було оприлюднено черговий список номінантів на телевізійну премію "Еммі-2018", де серіал "Корона" потрапив у список номінантів в категорії "Найкращий драматичний серіал", а Клер Фой – знову у категорії "Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі".

Нагадаємо, що третій сезон серіалу "Корона" стрімінгового сервісу Netflix вийде на телеекрани з "новою" Єлизаветою II, – її роль виконає британка Олівія Колман. Майбутній сезон покаже події 1960-70-х років. Про прем’єру нових епізодів наразі нічого невідомо.