Завидна наречена поділилася приголомшливими світлинами з весілля на своїй сторінці в інстаграмі. На свіжих фото можна детально розгледіти її справжній весільний образ, адже перед початком святкування Гейлі Бібер потрапила в об'єктиви папараці у білій мінісукні та без фати.

Читайте також: Весілля Джастіна Бібера і Гейлі Болдвін коштувало 1,3 мільйона доларів: детальні витрати зірок

Однак Гейлі не змогла відмовитися від традиційного образу нареченої. Розкішну та водночас елегантну сукню у стилі "рибки" для американської моделі пошив модельєр Вірджил Абло, який є креативним директором бренду Off-White, а також художнім керівником чоловічого одягу марки Louis Vuitton.

Вірджил Абло, спасибі за те, що втілив у життя мої задуми і створив сукню моєї мрії,
– написала Гейлі Бібер під фото.

Що цікаво, на розкішній фаті нареченої був надпис, що в перекладі на українську означає "доки смерть не розлучить нас". Такий жест був доволі несподіваним, проте досить романтичним. А от наречений з'явився перед гостями у традиційному чорному смокінгу від французького дому моди CELINE.

Також Гейлі Бібер опублікувала фото, на якому вони з Джастіном пристрасно цілують один одного, і не втратила можливості похизуватися їхніми обручками. Модель обрала кільце від Tiffany & Co., оздоблене діамантами, а її чоловік віддав перевагу класичному варіантові ювелірного виробу.


Джастін та Гейлі Бібери / Instagram / @haileybieber


Обручки Джастіна Бібера та Гейлі Болдвін / Instagram / @haileybieber


Джастін та Гейлі Бібери / Instagram / @haileybieber

Джастін Бібер також поділився кількома фото, проте він віддав перевагу кольоровим знімкам.