Джастін Бібер і Гейлі Болдвін одружилися у понеділок, 30 вересня. Пишне святкування набуло такого ж розголосу, як офіційний шлюб, який вони уклали ще у 2018 році. Фанатів зірок та представників ЗМІ неабияк цікавило, яку суму знаменитості викинули з сімейного бюджету для організації такого помпезного свята. Так, детальними підрахунками витрат зайнялося іноземне видання The Daily Mail.

Читайте також: Джастін Бібер і Гейлі Болдвін відсвяткували весілля: хто привітав зірок і як пройшла урочистість

На сайті таблоїда з'явилися фото з п'ятизіркового готелю, де Джастін Бібер і Гейлі Болдвін зібрали багато зіркових гостей, а також церкви, де вони дали обіцянки один одному перед Богом.

Так, загальна сума витрат молодого подружжя становить 1,3 мільйона доларів, з яких 900 тисяч доларів пішли на декорації локацій. У цю суму входило квіткове оформлення арок та приміщень, за яке агенція попросила 300 тисяч доларів, а також оренда столів і стільців, дзеркала, букет нареченої, а також звукове обладнання, що в загальному коштувало 600 тисяч доларів.

Звісно, таким масштабним дійством повинен був хтось займатися, тому зірки вирішили довірити організацію свого свята event-менеджеру Міндсі Вайс. Журналісти видання The Daily Mail підрахували, що лише планування весілля обійшлося Біберам у 200 тисяч доларів.

Оскільки святкування відбувалося в п'ятизірковому готелі Montage Palmetto Bluff, в ніч після весілля молодята поселили там усіх своїх гостей. Таке задоволення обійшлося їм у 114 тисяч доларів.

Також значну частину витрат зайняв транспорт, а саме перельоти на приватних літаках, оренда катерів, автобуси та лімузин. Усе це разом коштувало 135 тисяч доларів.

Оренда відомого готелю та фуршет обійшлися зіркам у 45 тисяч доларів. У цю суму входила їжа та елітні напої, зокрема, шампанське Moet & Chandon. Що цікаво, за свої весільні вбрання молодятам довелося заплатити 124 тисячі доларів.


Шампанське на весіллі Джастіна та Гейлі Біберів

Фото: The Daily Mail