Днями прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін прикрасила обкладинку фінського глянцю Trendi. Видання влаштувало для неї зйомку, а один з образів був досить сміливим. Кадри з'явились в інстаграм-профілі журналу і викликали резонанс у мережі.

Читайте також У провокативних сукнях і без білизни: Дженніфер Лопес позувала у відвертих образах для глянцю

Річ у тому, що політикиня постала перед камерою у класичному чорному костюмі з принтом, який складався з приталених штанів і піджака, під який вона не стала одягати ані сорочку, ані бюстгальтер. До того ж, увагу до декольте Санни Марін привернуло вінтажне кольє від бренду прикрас Kalevala.

Вона стала найстильнішою прем'єр-міністеркою світу, тому не дивно, що наважилась на провокативний тренд. З вишуканою укладкою і легким макіяжем вона виглядала жіночно, елегантно і водночас звабливо.


Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін / Фото Instagram / @trendimag


П
рем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін / Фото Instagram / @trendimag

Однак мережа вибухнула критикою. Користувачі переконані, що політики такого рівня не повинні демонструвати відверті образи публічно та з'являтись на сторінках журналів без білизни, хизуючись принадами.

У відповідь на шквал хейту прихильники Санни Марін запустили флешмоб в інстаграмі, публікуючи фото в піджаку на голе тіло з хештегом #imwithsanna. Зараз у мережі майже 2 тисячі таких публікацій. Прибічники прем'єр-міністерки Фінляндії переконані, що до жінок у політиці прикуто значно більше уваги, а подібна відвертість чоловіка не спричинила б такого резонансу.