Під час п'ятого прямого ефіру "Танців з зірками", що відбувся минулої неділі, ведучі оголосили, що Олег Винник та його партнерка Олена Шоптенко захворіли. В учасників проєкту підтвердили COVID-19. Через це пара була змушена пропустити один ефір і невідомо, чи вийде на паркет завтра, 4 жовтня. Поки інші учасники активно готуються до "Вечора легенд", Олена Шоптенко на особистій сторінці в інстаграмі розповіла про своє самопочуття.

Читайте також Чоловік Олени Шоптенко захворів на коронавірус

Олена зізналася, що щороку вона хворіє на грип. Зірка ніколи не мала доброго імунітету і в якийсь момент вже просто перестала помічати хвороби і переносила їх на ногах. Проте тепер зізнається, що COVID-19 не можна порівняти з жодним іншим вірусом.

Самопочуття Олени Шоптенко

Серед симптомів коронавірусу танцівниця відчуває неймовірну слабкість і має сильний кашель. Також вона втратила нюх і смак. Зізнається, що такого ще не було ніколи.

Олена розповіла, що вона спершу не хотіла усвідомлювати, що це саме коронавірусна інфекція. Було аж 5 стадій прийняття неминучого:

  • "Це я, напевно, запшикала ніс судинозвужувальним засобом, тому і не відчуваю запахів."
  • "Та це якісь помідор, селера, броколі, банан пісні."
  • "Взагалі не бачу сенсу їсти, якщо не відчуваєш смаку."
  • "Нічого, поголодую трохи, схудну."
  • "Добре, їсти все одно щось потрібно, щоб хоч якісь вітаміни отримувати. Сонцентруйся на консистенції."

Шоптенко поділилася, поки що найприємнішими по консистенції є грейпфрути, хоча раніше вона ніколи їх не любила.

Наразі хореографиня не повідомила, чи вони з Олегом виступлять у шостому випуску "Танців з зірками". Ймовірно, все стане відомо завтра, під час прямого ефіру, який розпочнеться о 21:00 на телеканалі "1+1".