Причиною для дискваліфікації стали порушення підписаного договору, передає АРА. Та якщо киянку Вероніку Дідусенко спіймали на брехні про сина, то Даніела Зівков скористалась своїм титулом для заробляння коштів.

Читайте також: Пристрасті довкола "Міс Україна 2018": все, що варто знати про скандальне переобирання

Пані Зівков з часу її обрання, незважаючи на численні зауваження щодо правової ситуації та попередження, неодноразово порушила умови ліцензійного договору,
– офіційно заявив виконавчий директор "Міс Австрія" Йорг Ріггер.

Як стверджують представники конкурсу, 21-річна красуня неодноразово виступала у ЗМІ, не узгоджуючи це з представниками "Міс Австрія". Окрім цього, Даніела Зівков знялась у фотосесії для глянцю на фоні авто, марка якого не була прописана в ліцензійній угоді конкурсу. Таким чином дівчина неодноразово порушила умови підписаного контракту, відтак була позбавлена престижного титулу і змогу представити свою країну на "Міс Світу" в Китаї.

Організатори шоу одразу ж переобрали красуню. Новою "Міс Австрія 2018" стала Ізабелла Іон.

Нагадаємо, що 23-річна киянка Вероніка Дідусенко втратила корону всього за тиждень після грандіозного шоу. Причиною для дискваліфікації стало приховання інформації про дитину красуні.

Згодом організатори конкурсу "Міс Україна 2018" відреагували на гучні заяви Вероніки Дідусенко про дискримінацію. Вони зазначили, що молоді мами можуть брати участь в іншому конкурсі краси – "Місіс Україна". Окрім цього, члени журі здійснили переголосування та визначились з ім'ям дівчини, що отримала корону. Нею стала 19-річна Леоніла Гузь, яка за збігом обставин, жила в одній кімнаті з дискваліфікованою Веронікою Дідусенко. У мережі підозрюють, що саме ця красуня оприлюднила інформацію про дитину киянки.