У липні цього року подружжя голлівудських акторів Анджеліни Джолі та Бреда Пітта повідомило, що пройшло курс сімейної терапії. Однак, очевидно, через чутки про нове кохання Пітта Ніколь Потуральські, видання Us Weekly повідомило про те, що напруга між подружжям зросла. І наступного курсу терапії не буде.

Читайте також Анджеліна Джолі розлючена через те, що Бред Пітт привіз нову дівчину в їхній спільний будинок

Незважаючи на те, що влітку Анджеліна Джолі дозволила бачитися Бреду Пітту з дітьми, та те, що він відвідував їхній будинок, тепер подружжя знову не можуть узгодити між собою питання опіки над дітьми.

Напруга між Бредом та Анджеліною зросла. Сімейна терапія більше не проводиться,
– повідомляє видання.

Чергове засідання суду з питань опіки заплановане на наступний місяць. Інсайдери припускають, що, швидше за все, зірковим батькам не вдасться дійти спільної думки.

Зазначимо, що нещодавно з'явилась інформація про те, що 56-річний Пітт разом з новою дівчиною Ніколь Потуральські перебуває в Шато Міраваль, що у Франції. Вони зустрічаються вже 9 місяців. Анджеліна Джолі обурена такою поведінкою ексчоловіка й зазначила, що не думала, що він може так низько опуститися.


Бред Пітт та Анджеліна Джолі розлучені вже 4 роки / Getty Images

Шлюб Анджеліни Джолі та Бреда Пітта

  • Пара познайомилась на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт". Тоді ж пішли чутки про їхній роман. Їх Анджеліна спростовувала до 2006 року, коли завагітніла від актора.
  • Пара одружилась 2014 року в Шато Міраваль, де зараз Бред перебуває разом з новою коханою Ніколь Потуральські.
  • 2016 року пара розлучилась, ймовірно, через те, що не могли дійти згоди у питаннях виховання дітей.
  • Бред Пітт та Анджеліна Джолі мають шестеро дітей: 14-річну Шайло, 11-річних двійнят Вів’єн та Нок. Також актори всиновили 18-річного Меддокса, 16-річного Пакса і 15-річну Захару.