Як передає People, тільки після того, як суперечки зіркових батьків повпливали на емоційний стан їхніх дітей, Анджеліна Джолі та Бред Пітт таки вирішили звернутись до фахівців. Колишнє подружжя пішло на сімейну терапію, яка допомогла їм порозумітись та вирішити питання про опіку.

Дивіться також В яких фільмах Анджеліна Джолі зіграла з Бредом Піттом: 3 стрічки, які ви могли не бачити

Їм була потрібна допомога у вирішенні питань, пов'язаних з опікою. Діти стали старшими, тому питання розлучення батьків зараз не так гостро стоїть. Джолі і Пітту знадобилось багато годин сімейної терапії, щоб прийти до того, як вони живуть зараз,
– розповів інсайдер.

Окрім цього, джерела додають, що саме сімейна терапія допомогла Анджеліні Джолі переглянути свою думку щодо одноосібної опіки. Досі вона в суді вимагала, щоб її колишній чоловік Бред Пітт навіть не наближався до їхнього будинку, а спілкування дітей з батьком відбувалось під наглядом психолога або й самої акторки. Однак після курсу бесід з фахівцями Анджеліна Джолі дозволила нащадкам йти до свого батька, а Бред Пітт навіть придбав маєток по сусідству.

"Молодші діти ходять між їхніми будинками, залишаючись з кожним з батьків. Бред любить проводити з дітьми багато часу. Зараз він виглядає набагато щасливішим, ніж раніше", – додав інсайдер.

Що відомо про розлучення Пітта і Джолі

  • Роман між акторами закрутився у 2005 році, коли Бред Пітт та Анджеліна Джолі знімались у фільмі "Містер і місіс Сміт". Після цього голлівудський красень покинув Дженніфер Еністон та почав жити з новою обраницею. Весільна церемонія пари відбулась у 2014 році.
  • Пітт і Джолі виховували трьох всиновлених дітей і трьох біологічних. До 2019 року Бред Пітт міг спілкуватись з нащадками тільки завдяки телефонним дзвінкам, які контролювала Анджеліна Джолі. Згодом вона виділила всього кілька годин на тиждень, коли чоловік міг побачитись з дітьми. Така ситуація вплинула на емоційний стан неповнолітніх нащадків, тому Джолі змушена була переглянути свої методи виховання.
  • Судовий процес розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта тривав до квітня 2019 року. Причиною розриву стали розбіжності у поглядах пари, які стосувались виховання дітей.